ePay.bg

  • 7 189
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Мами помогнете, като ми разясните за плащанията чрез ePay.bg. Не съм наясно много с тези неща. Отворих си микросметка, но не мога да я захраня.  Mr. Green  ooooh!  Само от банкомат ли става?,  newsm78  от вкъщи не може ли??? А после как се връщат пари по дебитната карта? И други такива. Обяснете Cry

# 1
  • Мнения: 3 457
аз плащам но с дебитна карта от там Simple SmileНа нея си имам сума ,регистрирам си временен код които важи 30 мин и плащам ,за микросметката можеш да прехвърлиш от дебитна карта която ти е регистрирана в ипей  Peace

# 2
  • Мнения: 55
Отиваш на www.epay.bg и си регистрираш картата - дебитна или кредитна. След регистрацията, по мейла, който ще оставиш за връзка epay ще ти пратят 2 кода. После с картата отиваш до банкомат, който поддържа такава услуга - знам че Алианц например я поддържат, от менюто "други услуги" избираш "плащане на сметки", въвеждаш кодовете последователно (лесно е всичко си пише), банкомата те пита искаш ли да си платиш такса от 1 лев, задължително казваш да (иначе те отхвърля), въвеждаш си ПИН кода и готово. После в сайта си регистрираш сметките, които искаш да плащаш.
Успех!

# 3
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, ще се радвам ако някой ми помогне.
Регистрирах си дебитната карта в epay.bg, и с кодовете, които ми дадоха съм си регистрирала картата на банкомат.
Сега като се опитам да напиша платежно нареждане за 100лв. ми излиза следното съобщение
"Не може да платите на този търговец с тази карта. Моля, изберете друга карта или микросметка. С избраната карта може да захраните Вашата микросметка от
тук"
А в картата има пари.
Също така опитах се да заредя микросметката със 100лв. и ми изписа "Надхвърлен входящ лимит!"
И ми дава да прехвърля само 50лв по микросметката.
Незнам на какво се дължи това, има ли някакви лимити по прехвърлянето?
Ще съм Ви благодарна ако ми помогнете!

# 4
  • Мнения: 1 210
Момичета, epay си имат съпорт email - винаги са били много експедитивни и обяснителни. А те са хората, които имат отговор за всичко. Опитайте. Поне аз досега не съм останала разочарована от техния съпорт.

# 5
  • Мнения: 4 428
Аз съм много доволна от тази страница. Плащам всички сметки от там - ток, вода, парно, мобилни и стационарни телефони, кабелна, интернет  Peace Няма опашки, да киснеш в гадно време с бабичките и т.н.
Регистрира се картата за плащане през интренет. Правеше се някаква първоначална регистрация в сайта. После се отиваше пък до някой банкомат да си довършиш регистрацията, която струваше някакви левчета. Инструкции за регистрация се получават по мейла ти. После си избираш кои сметки искаш да обслужваш с такива плащания. Но трябва да нямаш стари задължения. Също не трябва да закасняваш с плащанията, иначе ти отпада възможността да ги платиш през ипей.

# 6
  • Мнения: 3 457
има плащане с смс ,там ще ти се увеличи лимита,като се регистрираш там ,при всяко плащане ще ти изпращат смс с код ,които въвеждаш и след това данните и пак плащаш-това е за хора които превеждат по-големи суми.В този случай в микросметката си ще трябва да сложиш 2-3 лева за да има за смс-и ,един смс е 5ст. Peace

# 7
  • далечно
  • Мнения: 1 029
тъй като не съм в БГ, се питам може ли да се довърши регистрацията без ходене до банкомат, т.е. само в сайта им? мерси предварително  Hug

# 8
  • Мнения: 3 457
може за международни карти ,тогава ти дава код 5 цифрен ,които ти излиза в извлечението PeaceАз имам регистрирана виза или виза електрон и е кредитна PeaceПонеже е кредитна не мога да платя навсякъде с нея ,та си прехвърлям парите в микросметката и от там разплащам ,но микросметката ми е оторизирана с Айбан е  Peace

# 9
  • далечно
  • Мнения: 1 029
мерси, котето 123.

аз мислех да си регистрирам българската карта, ама явно няма как да стане активирането през банкомат в БГ. Та ще взема да регистрирам мегдународна дебитна (виза електрон). 4увала съм, че е сигурна системата...идеята е като на пейпал, нали?

# 10
  • Мнения: 3 457
amи горе долу е така,но не разрешават плащания към други държави SadМеждународната ти в БГ ли е издадена?

# 11
  • далечно
  • Мнения: 1 029
имам към Булбанк Маестро, с която мога да плащам и тегля пари в чужбина (тази я проя за българската ми карта). Иначе имам издадена в чужбина виза електрон. Ама ми се щеше българската да вържа, не знам все още недоверие ли ме мъчи към системата ...  Embarassed

Иначе с `чужбинската` си плащам в чужбина, а ипей-а ми трябва за дарения и/или покупки в БГ. надежден ли е според теб?

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 16:36 от Loreley

# 12
  • Мнения: 1 708
Може ли и аз да използвам темата и да задам един въпрос?

Преди 3-4 дена се опитах да регистрирам карта Виза електрон чрез банково извлечение.

Обаче нещо не ми стана ясно-трябва да ида до банката да го взема? Rolling Eyes
Аз реших че мога да свърша тази работа без да ходя до банкомат ,но уви! Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 457
имам към Булбанк Маестро, с която мога да плащам и тегля пари в чужбина (тази я проя за българската ми карта). Иначе имам издадена в чужбина виза електрон. Ама ми се щеше българската да вържа, не знам все още недоверие ли ме мъчи към системата ...  Embarassed

Иначе с `чужбинската` си плащам в чужбина, а ипей-а ми трябва за дарения и/или покупки в БГ. надежден ли е според теб?
Ами  ако не ти се струва достатъчно надеждно ,можеш да си регистрираш сертификат-така е още по-сигурно,но е желателно да го запишеш на външен носител ,зза да не го изтриеш при преинсталиране ,за мен е сигурно аз плащам редовно големи суми по на моя мъж нещата Peace

Може ли и аз да използвам темата и да задам един въпрос?

Преди 3-4 дена се опитах да регистрирам карта Виза електрон чрез банково извлечение.

Обаче нещо не ми стана ясно-трябва да ида до банката да го взема? Rolling Eyes
Аз реших че мога да свърша тази работа без да ходя до банкомат ,но уви! Embarassed
  Ако е на ОББ картата не става,замо за тях все още май няма официално разрешение или им важеше за виза електрон -не помня точно.Иначе за друга карта след като си я регистрирала или трябва да чакаш да ти доийде месечното извлечение където ще видиш 5 цифрения код или да се обадиш на тел. на банката от която ти е картата и да си поискаш този код-с малко повече късмет ще ти го дадат Peace

Общи условия

Активация на акаунт