Тантум Роза ?!

  • 5 595
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 511
Днес за първи път след раждането направих гинекологичен преглед!
Гинекологът (да е жив и здрав още дълги години newsm32 ) ми препоръча 5 вечери да направя дамски душ с Тантум Роза за дезинфекция и против бяло течение!
А вие,мили дами,ползвали ли сте я тази чудесия,защото аз за първи път я чувам!!! Thinking

# 1
  • Мнения: 3 663
Да, аз съм правила такива промивки като ученичка - в 11 клас май беше (което значи преди 5-6 години)
ще те излъжа точно какво беше тогава - дали гъбки са били или нещо друго (не помня просто), но не беше нещо силно и фрапиращо
мисля, че тинтум роза-та се дава доста често при по-слаби течения, без ясно изразени инфекции или гъбки
сега се напъвам да си спомня - май правих промивки към 10тина дни и това беше... после проблеми с течения не съм имала

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз да. След раждането за промивки на епизиотомията.

# 3
На мен също ми предписаха вагинални промивки.Когато отидох в аптеката,видях,че Тантум роза е наименованието на дамския душ...Да не би да има и такава течност,с коят оследва да се правят промивките??? newsm78
моята гинеколожка каза да си ги правя със смрадлика и лайка...А вие как процедирате?

# 4
  • Мнения: 2 006
На мен също ми предписаха вагинални промивки.Когато отидох в аптеката,видях,че Тантум роза е наименованието на дамския душ...Да не би да има и такава течност,с коят оследва да се правят промивките??? newsm78
моята гинеколожка каза да си ги правя със смрадлика и лайка...А вие как процедирате?
Овен дамския душ има и прахчета тантум роза,които са много добри при леки течения.

# 5
  • Мнения: 1 708
Аз си правя редовно промивки с Тантум Розе.Това са прахчета и едното струва около 1.30, но са много добри.По препоръка на доктора ги ползвам профилактично в определени периоди.Всъщност и дамския душ се казва така.

# 6
  • Мнения: 2 381
Преди година имах гъбички и гинеколога ми предписа  разтвор, който ми приготвиха в аптеката.Трябваше да го разтварям с топла вода ( 1:5 чаени лъжички ) и с тантум роза да правя промивките два пъти дневно след измиване на гениталите.Няма нищо страшно! newsm10

# 7
  • Мнения: 1 006
Много съм доволна от тях, помагат за течения и с алесни за употреба и по-безвредни от антибиотици разни.......
абе, ще ти помогнат прахчетата

Общи условия

Активация на акаунт