Каква маска за коса да си купя?

  • 3 480
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Здравейте. Чудя се каква маска за коса да си купя? Нямам време да правя нещо в домашни условия и искам готова.За тънка и боядисвана коса.Дайте идейки,моля?

# 1
  • Мнения: 1 250
Лореал, Гарние, Фруктис, Миосотис, Дениз, Глис, Нивея, мисля, че има и български. Избор има много, просто трябва да се съобразиш с финансовите си възможности.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Години наред ползвах на Миозотис с плацентата, много добре ми влияе Peace На много хора обаче им омазнява косите...не знам, до структура си е явно. От Л'ореал също съм доволна. а в момента съм с една маска Д'олива, с масло от маслини и не знам си какво - страшна е. Да поясня, че косата ми е доста суха, твърда и боядисвана.

# 3
Hеnnaplus  ot Remedium.Просто не мога да спра да хваля всичките им продукти.

# 4
  • Мнения: 1 149
Зависи  каква ти е косата бе мила.
Аз ползвам с костен мозък и плацента Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 7 765
Подхранваща маска на Kerastase.  Peace

# 6
  • Мнения: 65
Години наред ползвах на Миозотис с плацентата, много добре ми влияе Peace На много хора обаче им омазнява косите...не знам, до структура си е явно. От Л'ореал също съм доволна. а в момента съм с една маска Д'олива, с масло от маслини и не знам си какво - страшна е. Да поясня, че косата ми е доста суха, твърда и боядисвана.

на повечето коси мн добре им се отразява в русе е към 7-8 лева   Peace

# 7
  • Мнения: 852
Много съм доволна от Л'ореал Peace

# 8
  • Мнения: 305
Само миозиотис съм ползвала.Доста време при това,понеже беше в голяма кутиика и цената беше мисля че 8 лева.Доволна бях

# 9
  • Мнения: 794
Моята тъкмо свърши темата ми е добре дошла.. Simple Smile

Препоръчайте нещо за дълга коса (бързо омазняващи се корени, сухи краища)... newsm78

# 10
  • Мнения: 1 318
Довлолна съм от Kerastase, D'Oliva, има и на по-ниски цени с добро качество. Майка ми използваше на Л'Ореал и беше много доволна (тази за суха коса).

# 11
  • Мнения: 4 621
Много съм доволна от Л'ореал Peace
И аз  Peace

# 12
  • Мнения: 1 282
Наскоро си купих Garnier - Repair and shine, доволна съм. Косата ми изглежда наистина здрава.

# 13
# 14
  • Мнения: 15
аз съм много доволна от Малиция

Общи условия

Активация на акаунт