нещо за убиване на апетита

  • 18 287
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Просто моето ядене е страшно, но е на нервна почва. От недоспиване започнах дори да ям и през нощта... но това е др. тема.  SadПросто искам нещо, което да ми убие апетита. Знаете ли нещо

# 1
  • Мнения: 2 199
Пий много вода с лимонов сок, но предполагам питаш за хапчета ? или...

# 2
  • Мнения: 1 424
Пий много вода, сокове ( по-добре без захар), чай и т.н.
Дъвчи дъвки  без захар 
Ако не издържаш на желанието, хапни нещо леко като плод, зеленчук,малко кисело мляко...  Peace
Моят съвет е да не пиеш хапчета за целта  Peace
Много воля и успех   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
Вода с лимон. А пък и една ябълка не е проблем  Peace особено половин час преди хранене .

# 4
  • Мнения: 272
Смятам, че това ще ти убие апетита, Аз съм се сложила на хладилника тази фиданка .Е сега яж.




# 5
  • Мнения: 4 678
Тъпчи се със зеленчуци до насита Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
бонбони SOLANO със вкус на мента-наистина убиват апетита Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
чай Инхуа Peace

# 8
  • Мнения: 1 975
aboea Shocked Shocked Shocked от къде си изкара тези снимки, на мен определено ми убиха апетита Sick

# 9
  • Мнения: 141
На мен кафето ми убива апетита, а както казаха и ментови дъвки, чай.

# 10
  • Мнения: 739
много чай и яж зеленчуци колкото искаш
според мен забраяви дъвките - предизвикват стомашните сокове и ти се дояжда, независимо дали са със захар или без

# 11
  • Мнения: 721
Мен ме интересуваше същото нещо Simple Smile, но от чай, кафе, ябълки, сокове, дъвки и т.н. само ми се обостря апетита newsm78 Това наистина не мога да си го обясня?
Единствено като пиех Перфини имаше ефект.

# 12
  • Мнения: 3 360
Смятам, че това ще ти убие апетита, Аз съм се сложила на хладилника тази фиданка .Е сега яж.
...........



 Shocked Shocked ShockedЕ сега и аз не ща да мисля за храна CloseОт къде ги изкопа тези мадами? hahaha

# 13
  • Мнения: 294
Според мен не пии хапчета в никакъв случай!Аз и друг път съм го казвала,но мен ми помага миенето на зъбите.Преди ядях нещо сладко преди да си легна и сякаш бях пристрастена.Сега като много много ми се яде нещо сладко си измивам зъбите с паста за зъби!А и зъбките ми са здравички!Само не ми се смейте!

# 14
  • Мнения: 721
Според мен не пии хапчета в никакъв случай!Аз и друг път съм го казвала,но мен ми помага миенето на зъбите.Преди ядях нещо сладко преди да си легна и сякаш бях пристрастена.Сега като много много ми се яде нещо сладко си измивам зъбите с паста за зъби!А и зъбките ми са здравички!Само не ми се смейте!
Хич няма да ти се смея. Явно ментата намалява апетита. Ето защо едно от момичетата беше написало, че смуче Солано мента.

Общи условия

Активация на акаунт