Фирма за разкрояване и кантиране на ПДЧ и MDF плоскости

  • 17 161
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Търся фирма за разкрояване и кантиране на ПДЧ и MDF плоскости в София.Някой,ако знае нека ми даде кординати на фирмата.

# 1
  • Мнения: 1 152
Нюман.

# 2
  • Мнения: 296
ще следя темата, ние си поръчвахме до сега на "винзавода" това е някъде около зоопарка, ако искаш ще дам поне телефон някъде трябва да е останал, но не сме доволни съвсем от кантовете- иначе рязането е прецизно и не е имало фалове 5-6 мебела си направихме, но година-2 по късно още не мога да си изчистя добре кантовете от лепилото.
иначе ми казаха точните размери на плоскостите и ти трябва да им занесеш по тях разкрой, а не да кажеш какви части ти трябват т.е. плащаш си цялата плоскост дори да ти се е паднало че ти трябва 1/4 от нея-незнам дали навсякъде из подобни работилници е така( в практикер не е примерно, ама там не кантират май)
За съжаление и цена не мога да кажа, но се плащаше на плоскост и на метър кант така че ако някой има по свежо инфо много ще се радвам.

# 3
  • Мнения: 4 202
Питай в тази фирма : http://www.dimboss.com/
Преди години са ми обкантвали и разкроявали една плоскост.

# 4
  • Мнения: 4 202
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,една и съща е фирмата,има 2 цеха.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

# 7
  • Мнения: 1 152
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug
Не,не си пропуснала ,в мен е причината.Няколко месеца не бях в София.Случиха ми се много неприятни неща.
Вече се прибрах.Оставаше да поръчаме единственно плота.Отново е от Нюман.Вкъщи е..Кабелчето на апарата липсва и не мога..а мъжа ми не дава с неговия моб. тел.Иначе съм много доволна от крайния резултат.Благодарна съм ти!Кухнята стана много хубава.Голяма е.Поръчахме и един гардероб.

# 9
  • Мнения: 4 970
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери

# 10
  • Мнения: 1 152
Нюман!Няма да съжалявате.Благодарение на тази фирмата апартамента ми беше обзаведен за една седмица.

Така и не видяхме резултат. Поне аз съм пропуснала.... Hug
Не,не си пропуснала ,в мен е причината.Няколко месеца не бях в София.Случиха ми се много неприятни неща.
Вече се прибрах.Оставаше да поръчаме единственно плота.Отново е от Нюман.Вкъщи е..Кабелчето на апарата липсва и не мога..а мъжа ми не дава с неговия моб. тел.Иначе съм много доволна от крайния резултат.Благодарна съм ти!Кухнята стана много хубава.Голяма е.Поръчахме и един гардероб.

При добри стечения на обстоятелствата чакаме снимки. Wink

# 11
  • Мнения: 1 655
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери
Да, изработва мебели по поръчка.

# 12
  • Мнения: 4 202
То май ще се окаже същата фирма, за която говори nasya.
Единият им цех е до винзавода, а аз съм ходила в другия, на Тотлебен

http://www.dimboss.com/DIMBO_Contact_us.htm
Да разбирам ли 4е фирмата  изработва мебели по поръ4ка? Rolling Eyes В сайта уж така пише, но чета 4е само са ви разкроявали разни плоскости?Искам да ми направят няколко малки непретенциозни мебели по мои размери

Да, главно с изработка се занимават.

# 13
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)

# 14
  • Мнения: 4 202
Благодаря ви за отговорите  bouquet А на вас правили ли са ви мебели?Как са като цени,качество  и срокове? ( а ако може и снимки на нещата, които са ви правили.... Blush Hug)

Правили са ми няколко шкафа. Здрави са, но не са нищо особено на външен вид.
Имай предви, че правят по-масови мебели, но пък не са скъпи.
Можеш да отидеш в шоурума на ул. "Коста Лулчев", преди няколко години работеха мили момичета там  Wink

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 13:00 от red shoe

Общи условия

Активация на акаунт