какви изследвания трябват при постъпване за раждане

  • 970
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте мами, надявам се да ми помогнете, защото последно раждах преди 3 години и няколко месеца Simple Smile интересува ме какви изследвания трябва да се представят при постъпването ми за раждане в болницата. Преди искаха само изследване за мисля беше " коли" от дупето се вземаше проба. И колко време важат резултатите. Интересува ме, защото има вероятност да родя по-рано и искам да си ги направя, но да не избързам съвсем, че да им изтече срока докато дойде време да раждам,............ Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 983
При мен, лекаря който ме наблюдаваше през цялото време ми направи изследванията и се занимаваше с всичко и така и не разбрах какво ми трябва. От дупето със сигурност се взима проба.

# 2
  • Мнения: 525
Мисля, че едно от основните, които трябва да се направят е това за налична или не алергия, тъй като не се знае дали няма да се прибегне до поставяне на упойка. За останалите - на мен лично ми взеха кръв в болницата в деня, за който ми беше насрочено секцио.. / не че преди това не сса ми вземали кръв/
Успех.

# 3
  • Мнения: 873
на мен ми изискваха изледванията,които се правят при излизането в болничен-45 дни преди термин:хепатит Б,СПИН,анален секрет,кръвна група,албумин.друг е въпросът,че мойто доки ми бе спестило две от тях,та си поживях в изолатора

Общи условия

Активация на акаунт