Какви памперси използвате за новородени!

  • 3 666
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
здравейте настоящи мами!

Отново имам въпрос към вас! Дайте мнение, съвет относно памперсите които използвате и сте доволни или недоволни. Защо? Причините.
Доколкото разбрах няма марка памперси които да не изпускат. Отначало си взехме на Памперс, но реших да пробвам и други и да сравня. Вие какво ще кажете?

# 1
  • София
  • Мнения: 625
За болницата бяхме взели Памперс Нюборн. След първия пакет минахме на по-големия размер, но марката и досега е само една Памперс! Веднъж купихме Дайперс, не останах доволна!

# 2
  • Мнения: 10 758
Цитат на: anya
За болницата бяхме взели Памперс Нюборн. След първия пакет минахме на по-големия размер, но марката и досега е само една Памперс! Веднъж купихме Дайперс, не останах доволна!

 И ние сме само на Памперс.На мен ми харесват, нямали сме до сега проблеми.

# 3
  • Мнения: 1 172
В началото бях купила Памперс за новородени. Само че започнаха да пропускат. Аз въобще не се бях усетила, че трябва да минем на следващия размер. (Мислех, че като тези са за бебета до 5 кг, трябва да можем да ги ползваме докато бебо стане 5кг... но се оказа, че бебо като е ок. 4 кг трябва да минем на номер2). Като минахме на номер2, пробвах и Molfix. Резултата беше, че бебо започна да се подсича още на 2ия ден откакто ги ползвахме. Та така, отказах се от тях и минахме пак на Памперс. Оттогава досега не сме имали случай на протекъл памперс, затова и не съм пробвала пак с други марки.

Мисля, че протичащите памперси в началото са били резултат от моята несъобразителност (да се сетя да взема по-голям номер) и неопитност да ги слагам (в началото все ги оставях по-хлабави... беше ме страх да не стягам много коремчето на бебо).

# 4
  • Мнения: 5 228
За новородени - Pampers Newborn, след това пак Памперс и Huggies. Pampers Newborn са памперсите, които до сега най-много са ми харесали, но за съжаление следващите размери са много по-различни.

# 5
  • Мнения: 350
HUGGIES са много добри!!!
Имат ластична лентичка на кръста и тя задържа акото, ако е по-течно. ЛИчно аз се радвам, че преминах от Памперс  на ХЪджис, защото вече боденцата не са изцапани с аки.

# 6
  • Мнения: 350
HUGGIES sa много добри!!!
А по-големите размери са с лентичка на кръста и ако акито е по-течно те го задържат. Иначе с Памперс винаги изтича и се цапа бодито!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Ползваме Памперс, за новородени Нюборн е много добър.

# 8
  • Мнения: 4 965
За новородени Ню Борн на Памперс. После: Молфикс, Хепи и Хъджис.

# 9
  • Мнения: 306
Цитат на: Sim
За новородени - Pampers Newborn, след това пак Памперс и Huggies. Pampers Newborn са памперсите, които до сега най-много са ми харесали, но за съжаление следващите размери са много по-различни.


И ние така!

# 10
  • Мнения: 3 663
Памперс Нюборн от 2 до 5кг.
Аз съм супер доволна от тях и с голямо нежелание минах на по-голям размер.
На мен лично никога не са ми изпускали, а на тях хубавото им е, че са едни такива мрежести отвътре и не знам как го правят, но попиват даже и акитата.
А това за новородените е важно, защото акат по 100 пъти на ден.
По-големите номера вече не са така мрежести и затова казвам, че с нежелание минахме на тях.
Иначе мисля, че ако памперса е стегнат достатъчно, за новородено бебе (като се има предвид, че не мърдат кой знае колко) трудно ще протече...

# 11
  • Мнения: 156
HUGGIES  за новородени, след това малко Pampers, но в крайна сметка предпочетохме първите, заради ластичетата/ по-точно Huggies flex/. В момента сме с Libero и също страшно ми харесват.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
В началото започнахме с Pampers Newborn, сега минахме на следващия размер, много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 6 206
Като Тони същото щях да казвам. Wink

# 14
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Откакто сме се родили използвам само на Памперс.Обаче ми прави впечатление че във всеки пакет те са различни.И като размер и като съдаржание вътре в самия памперс.Аз също се чудя на какви други да мина.

Общи условия

Активация на акаунт