За зелевата супа-какво ви е мнението

  • 657
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
 Rolling EyesЗдравейте , вече 4-ти ден съм на зелева супа.Четох че е много обещаваща диета , за седмица от 4-7 кила надолу #Crazy newsm78...Лично при мен няма да е такъв ефекта но дори и 3 да сваля ще съм безкрайно щастлива.В момента съм 60 , искам да стана 55 .........Тези 5 кг. ме мъчат от години Mr. GreenКак я приготвяте точно, аз й слагам допълнително малко сол, бульонче и подправки.Възможно ли е да да ми провалят диетата  chef

# 1
  • Мнения: 1 092
не мисля,че тези допълнителни подправки ще ти провалят диетата Peace
иначе аз съм се пробвала да я правя 1-2 пъти ,но нищо не се получи.........на втория ден така ми се повдига от тая супа Mr. Green,че нищо не може да ме накара да я хапна и така.........поседи,поседи в хладилника и я хвърлям Mr. Green
Предполагам,че ако я издържиш и спазваш стриктно режима ще успееш  bouquet

# 2
  • Мнения: 164
Дано има някакъв ефект, лично на мен не ми е мн гадна.Хапвам я с удоволствие Laughing

# 3
# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
От три дни стои в хладилника,само като я видя вече и ... Sick.Май вече е време да я изхвърля.

# 5
  • Мнения: 6 958
Ограничи солта до минимум, булъона е напълно достатъчен... Като не ти понася тази диета захвани се с друга, лично аз съм доволна, но за едни последни 5 кила ще трябва да се потрудиш в един по дългосрочен план, не очаквай чудо да ги свалиш за 1 седмица... редувай различни диети, за да ги свалиш трайно... Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 68
и аз сам я пробвала няколко пъти,но без резултат.повече от 2 дни несам я спазвала-много ми е гадна
на които му харесва-успех

Общи условия

Активация на акаунт