Зеленикави изпражнения

  • 1 141
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Здравейте д-р Слънчева,
Вроятно хиляди пъти темата за зелените акита е обсъждана, ноза съжаление аз не открих своя отговор. Sad
Моето бебче е на 39 дни и е само на кърма, хапва си нормално през 3 часа като е на поискване, има моменти и с по-малки и по-големи паузи. Няма колики, за 25 дни беше наддал с 1,150кг. много спокойно бебе е, и ми изглежда щастлив,ака винаги когато го кърмя. Но ме притеснява цвета на акото той е жълто зелен и няма топченца както би трябвало. От както се е родил не съм видяла изпражненията да са по-наситено жълти.
Да ви кажа аз почти не ям  мляко.
Възможно ли е да съм го простудила, защото много често температурата в стаята е около 20 градуса и нослето и рачичките са му студени.
Предварително благодаря за отговора!

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Всичко е наред! Simple Smile Бебтата не могат да бъдат еднакви. Щом се храни и наддава значи е здраво. При всички бебета до 2-3 м. възраст има известна нестабилност в изпражненията- червата им трябва да свикнат с храната и не винаги те са еднаква оцветени- наситено жълто. Обичайно е да имат и леко зеленикав цвят.
Що се отнася до температурата на стаята 20 градуса е нормално. Ръцете винаги са студени. Важното е нослето и крачката да са топли.color]

Общи условия

Активация на акаунт