Вирус от Skype

  • 1 069
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Искам да ви попитам ползвате ли си skype чух че имало някакъв вирус верно ли е?

# 1
  • Мнения: 5 468
Нищо му няма на скайп.

# 2
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Ползваме го. Не е вЕрно.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите!

# 4
  • Мнения: X
На мен ми излиза някакъв прозорец, на който пише: "Skype, бла-бла-бла..." /дори да не е включена програмата/ и щом кликна да го затворя, всички страници, които съм отворила- изчезват.  Sick

Предполагам, че е вирус, но засега в инкубационен период...трае си и не създава други проблеми, освен гореизброените.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 029
ако някой ти прати съобщение от сорта "отворете този линк и говорете безплатно" да знаеш че е вирус.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
В петък Скайпа ми бъгна целия копмютър. Започнаха да ми се затварят прозорци, да не мога да си отворя пощата....После не можеше да се деинсталира...И понеже ми е на служебния комп, много грижи ми създаде..Незнам дали е вирус и ако е, как точно се е наместил при мен, понеже не съм отваряла никакви съобщения.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 260
На мен ми излиза някакъв прозорец, на който пише: "Skype, бла-бла-бла..." /дори да не е включена програмата/ и щом кликна да го затворя, всички страници, които съм отворила- изчезват.  Sick

Предполагам, че е вирус, но засега в инкубационен период...трае си и не създава други проблеми, освен гореизброените.  Mr. Green
И при мен така се получава но само в определени сайтове като влизам.От вчера искам да разгледам imoti.bg и не мога горе споменатия прозорец ме побърква  #Cussing out

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ако някой ти прати съобщение от сорта "отворете този линк и говорете безплатно" да знаеш че е вирус.


Ейй и тук ли? Ще имам в предвит вече.

# 9
  • Мнения: 1 986
Така става ако не сте си изтеглили последната версия на Скайп. Пробвайте, при мен се получи. Преди ми забиваше компютъра при отворени няколко различни програми+Скайп

# 10
Да. имаше при мен такъв опит преди десетина дена, и аз нарочно си дръпнах вируса и опитах да го активирам. Нищо не стана, защото вируса се сблъска с Линукс.  Joy
Беше маскиран като снимка.

Общи условия

Активация на акаунт