Кървене 21 седмица

  • 989
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Здравейте,много съм притеснена от една седмица съм в болница,защото получих леко кървене .Появявай се само сутрин и то не всеки ден.Ултразвука показа че не е от плацентата.Вчера ми направиха преглед и ми казаха че имам възпаление и скъсена шийка на матката.Предписаха ми вагинални таблетки.Моля някоя от вас  ако е преживяла нещо подобно ,да сподели.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 4 555
Аз имах веднъж кървене заради раничка на шийката на матката, но беше в много ранна седмица.
После в 32-ра имах пак кървене, пак нищо общо с плацентата, беше заради раздразнение на маточната лигавица, защото лекувах нещо с вагинална свещичка.
И двете неща бяха безобидни, само сутрин се появяваха и си заминаха от самосебе си.

Дано при теб да не е нещо притеснително, но мисля, че щом те наблюдават, няма от какво да се притесняваш.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Здравей, аз бях с кървене от 5 г.с. до края на 4-ти месец.
Понякога не всеки ден, понякога кафеникаво, друг път леко розово и в дните на цикала ми - почти постоянно. Предписаха ми Дуфастон, Нош Па, Магнерич и много лежане.
Оправих се и имах лека бременност до раждането.
Но след като ти си в 21 седмица, лекарят не каза ли да влезеш в болницата, за да разберат от къде идва кървенето?

Общи условия

Активация на акаунт