Отговори
  • Мнения: 4 564
много ми хареса тази софийска тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72352.0
затова ви предлагам да си направим и една варненка Hug
аз лично съм изчела  последните теми за детските градини във варна , но си мисля че една такава тема ще е от полза за майки като мен  на които им предстои да записват децата си .

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 15:30 от yasmina

# 1
  • Мнения: 4 564
сега видях че темата не е само за софия , но нищо 
пуснах я вече , така поне ще се систематизират нещата  и ще са само за варна

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Още е рано да се хваля, но засега съм много доволна от нашата градина - ОДЗ №2 "Петър Берон". Особено от миналата седмица, откакто Мони вече е в новия корпус. Освен, че е ново и чистичко, подбраните мебели и обзавеждане са в едни слънчеви цветове, шарени картинки и пердета с Мики Маус. Освен обстановката, явно и учителките са добри, защото Мони ходи с огромно желание сутрин. Дори понякога, като ни се ядоса и на двамата с баща ни, вика: "Искам в детската градина!". Другата седмица ще имаме родителска среща и ще мога да напиша нещо повече за учителките и програмата за новата учебна година. Мони е в Іа група.

# 3
  • Мнения: 745
ОДЗ №5"Славейче". Много съм доволна от учитителите там. Страхотни педагози. Детето ми ходи там на  ясла, после на градина, а сега я оставих там предучилищна.  Peace

# 4
  • Мнения: 179
Аз съм много доволна от яслата на дъщеря, която до преди месец посещаваше, ДЯ "Щастливо детство" сега вече е на градина, от една седмица, не мога да изкажа за там мнение /на този етап/ дано и оттам съм толкова доволна

# 5
  • Мнения: 17 402
Включвам се, за да похваля градината на дъщеря ми- "Мечо Пух" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт