Колко пари сте склонни да дадете за обувки?

  • 16 392
  • 199
  •   1
Отговори

Анкета

Колко пари може да дадете за обувки?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 02 окт 2007, 14:47

  • София
  • Мнения: 4 966
Значи от 10 дни обикалям магазините.Всички магазини в центъра обиколих и моловете.И не мога да си харесам обувки.Търся нещо конкретно.
Тръгвам с идеята,че повече от 140лв.за обувки няма да дам.
Харесах си три модела до момента само и трите струваха 200 лв.
На мен ми се виждат много пари.Сега един приятел ми каза,че не са много.

И реших да ви питам.Колко пари сте склонни да дадете за обувки/пролет-есен/?Не говоря за ботуши.

/А пък не бих дала 140лв,.за нещо,което не ми харесва.По-добре да си купя за 70...Но пак няма да ми харесват... SadВ голяма чуденка съм...
Даже може да давате съвети за магазини.../

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Хе, същите терзания имам и аз.
И аз тръгнах с идеята за ботуши или боти до 100-150 лева.
Първи факт: нищо не ми хареса, не ме грабна.
Втори факт: харесах си едни, които са точно 225 лева.
И ми се вижда множко.

А най-тъпото е, че дори да ги взема, няма гаранция, че няма да пропускат.
Защото напоследък това е повсеместно.

# 2
  • Мнения: 959
До 100 за обувки и до 200 за ботуши.

# 3
  • Мнения: 2 936
ето тези си купих пролетта,цената май беше 150  Rolling Eyes ами значи около тази сума бих дала за обувки 
сега мисля да купувам направо ботуши!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Въпросът е поставен малко...хм... некоректно.

Едно е колко съм склонна да дам, друго е какви са ми финансовите възможности за да склоня.  Laughing

# 5
  • Мнения: 8 242
Повече от 20-30 лв не давам. Кви 60 лв, кво чудо  Shocked

# 6
  • Мнения: 2 309
За маратонки съм склонна и давам до 150лв., за обувки до 60-70лв., за ботуши около 100лв. Аз също много трудно избирам обувки, трудно ми е да си харесам модел, а още по-трудно е да са ми удобни, защото съм дюстабан  Confused

# 7
  • Мнения: 75
зависи за какви обувки говорим. случвало ми се е да си купя някакви много евтини, защото ми харесват и зная, че ще ги нося съвсем малко. Но пък на скоро открих, че в магазините на tendenz продават симпатични моделчета на доста прилични цени. естествено като нищо не си харесам там се отправям към магазина на карло фабиани на графа Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 9 826
Бих дала до 40лв.Такива възможности имам.Обаче пък да се изфукам-тази есен си взех страхотни обувки от Стил99,естественна кожа/поне се надявам да е такава/.и си ги взех за 9лв. LaughingФатката е,че имаше разпродажба на "повредени" обувки от миналия сезон.Едната обувка беше стояла на слънце на витрината и беше леко изсветляла.Купих си ги през август и до скоро по-тъмната обувка си я държах на терасата на слънце.Сега не се забелязва никаква разлика. Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 523
За обувки давам до 70 лв; за ботуши - до 100 лв. Нагоре вече ми се вижда множко, въпреки че мога да си го позволя.

# 10
  • Мнения: 4 187
Бих дала и над 200лв.

# 11
  • Мнения: 1 775
За маратонки съм склонна и давам до 150лв., за обувки до 60-70лв.

Също. Просто обувки нося по-рядко и не ми се дават много пари.

# 12
  • Мнения: 4 496
60-100 лв.Но зависи от обувките.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
Обикновено си купувам обувки за 60-100лв. Повече не бих дала.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 563
Въпросът е поставен малко...хм... некоректно.

Едно е колко съм склонна да дам, друго е какви са ми финансовите възможности за да склоня.  Laughing



абсолютно съм съгласна  Peace
повече от 50лв за обувки не давам...

Общи условия

Активация на акаунт