Кафява захар

  • 1 081
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Днес си купих от Фантастико кафява захар, ама не боядисана кафява, ами нерафинирана. Обаче има проблем - мирише та не се трае. Купувала съм и преди, понамирисваше си особено, ама при тази е много силна миризмата. На вас мирише ли ви кафявата захар?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Доста мирише, особено отначало като отворя пакета. После я пресипвам в буркан и като попреседи там вече не мирише толкова или аз свиквам, но отначало наистина е свръх"ароматна".

# 2
  • Мнения: 1 289
Съгласна съм напълно с mam4e. Аз също я държа в буркан и,  като че ли миризмата й намалява. Внимавам обаче да не изсъхне.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Цитат на: Milena B.
Съгласна съм напълно с mam4e. Аз също я държа в буркан и,  като че ли миризмата й намалява. Внимавам обаче да не изсъхне.
Хм, аз съм зарязала буркана отворен с цел да се измирише. Какво става като изсъхне?

# 4
  • Мнения: 5 255
Мирише, и това е нормално.
Миризмата е на захарното цвекло, която е като на умрели лебеди  Sick
На самият плик пише как да се съхранява.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Цитат на: mam@
........На самият плик пише как да се съхранява.
Ъъъъъъ, който отдавна е в кошчето, ама си спомням че гледах за срок на годност и не забелязах нищо за съхранение.

# 6
  • Мнения: 1 737
Трябва да се съхранява в затворен съд, за да не изсъхва. Като се добави към ядене или напита не мирише вече. Също и като седи по-дълго време извън плика си, в друг затворен съд спира да мирише. Моята е на няколко месеца... доста дори, но не се е развалила и почти не се долавя миризма.

Общи условия

Активация на акаунт