Noviderm - бяла козметика от производителите на Mustela - имате ли впечатления

  • 1 234
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
Дали някой от тук пишУщите е ползвал ? Чета в брошурата, че е медицинска козметика за проблемни кожи - мазна, предразположена към акне кожа, кожа с нарушена структура, суха и чувствителна кожа, кожа с  розацея, себорея, атопичен дерматит, предразположена към алергии и т.н.
Взех си 3-4 мостри, но ми се иска да чуя мнение от "препатил" Crazy Laughing Mr. Green.
От Мустела бебешката серия съм хипер доволна, затова и Noviderm-a ми привлече вниманието.
За информация - продава се в аптеките, а ценовият клас е малко над Eucerin.

# 1
  • Мнения: 1 722
Моят единствен опит е с едно тяхно кремче (melanex trio), което уж трябва да се бори с пигментациите, е с моята не се пребори....., иначе е много приятно като текстура и мирис.

Чувала съм добри отзиви за серията им Boreade, за мазна кожа е. Ако някой е ползвал продукти от нея моля да сподели.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
Чувала съм добри отзиви за серията им Boreade, за мазна кожа е. Ако някой е ползвал продукти от нея моля да сподели.
аз баш за нея питам Flutter

# 3
  • Мнения: 311
Здравейте, миналата зима ползвах серията на Noviderm Boreade и съм много доволна  bouquet

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Чувала съм добри отзиви за серията им Boreade, за мазна кожа е. Ако някой е ползвал продукти от нея моля да сподели.
тей-тей моя милост ползва измиващия крем от тази серия за мазна и проблемна кожа, сега съм си взела измиващия мус - много доволна също, супер ми измива, става и за грим за очи(не люти) , кожата е чиста и свежа. Сега съм си взела 2 тестера на кремовете - единия е за млада кожа(мисля че няма да ми свърши работа, въпреки че аптекартката се кле, че и за 25г стават  Mr. Green ) и за по-възрастна проблемна кожа с вит.C, уж се бори с първите бръчки. Та сега мажа тестерите и ще дам отзиви по-късно. Иначе почистващите им продукти според мен са мн добри и си струват парите

Общи условия

Активация на акаунт