Подарък за 3 годишен малчуган.....моят малчуган.

  • 649
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Момичета, Ивко става на 3 в понеделник и от една седмица обикалям да му харесам нещо, но.......идея нямам. Дайте някакви жокери за подарък (какъв, от къде), който мама и тати да подарят на слънчицето си Crazy Мерси!

# 1
  • Мнения: 80
Не  знам  за  каква  сума  говорим за подарък,но  възрастта е подходяща  за  някаква играчка  с  акумулатор.Джип  или  акумулаторен  мотор.Или  кола "Херби" от  тези  с  педалите ,малките приличащи на Фолсваген костенурка. Друг  вариант  е  малко колело  . Ааа,тези  дни  гледах  и  една  много  хубава  играчка  Heart Eyes . Електронно пиано  с  много  функции  ,върху стойка  ,със  столче  за  детето.Много  красиво  беше. Ако се сетя  още  нещо ,ще пиша  Peace .

# 2
  • Мнения: 328
Ха и аз щях да дам същата идея за количка с акумолатор но зависи дали искате толкова парички да отделите за такава.За друго newsm78 или нещо пързалка или някакво за вкъщи ако сте в двор.Или играчка примерно кола с дистанционно.Виж в старнниците на Данет шоп или пакостник там може нещо да си харесаш а и ако си от софия в софия е пакостника Hug
Дано да съм ти помогноло с нещо Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 106
Много зависи от паричките, които можете да отделите, както и от интересите на самото дете.
На моята приятелка синчето е на 2,10 г. и на скоро му подариха подобна  на тези работилница :

http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=143_364_369

Играе с голям кеф, реже и чука по цял ден  Laughing.
Друго, което ми хрумва за момче на тази възраст са тези паркинги :
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=134_137
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=143_326_419

По магазините има и по-ефтини варианти, показвам ги само като идея. А ако и таткото е фен на колите  Wink, може и двамата да те оставят на спокойствие за дъъълго време  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 1 547
Пете, много сложен въпрос  ooooh!

Работилница е супер яка идея - в магазина, в който продават Смуби на "Черни връх" има много добри предложения, но ако се спрете на този вариант, вземете най-голямата възможна. Зори ти е показала линк в игра4ките.ком, но там няма точно тази, за която говоря.

Друг вариант е някакво голямо Лего.

Колело предполагам имате и не е интересно.

Паркинг на много нива също е страхотно.

Влакче Пико...?

# 5
  • Мнения: 3 153
Мерси, момичета! За съжаление има акумулаторен джип още от предния РД, има и колело...... Мисля, че някакъв паркинг на много нива е готино, днес даже ги гледах:) Смърфи, ще отида до Черни връх да разгледам за тия работилници, щом ги препоръчвате bouquet Аз съм ги гледала и преди, но като го знам моя как освен топки и коли друго не го вълнува.......ама ще се пробваме:)

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мерси, момичета! За съжаление има акумулаторен джип още от предния РД, има и колело...... Мисля, че някакъв паркинг на много нива е готино, днес даже ги гледах:) Смърфи, ще отида до Черни връх да разгледам за тия работилници, щом ги препоръчвате bouquet Аз съм ги гледала и преди, но като го знам моя как освен топки и коли друго не го вълнува.......ама ще се пробваме:)
Аз най-обичам да купувам играчки за Влади от "Хепиленд" на бул.Черни връх.Имат страхотни играчки, и занимателни и всякакви.
Влади също най-играе с коли топки, купила съм му няколко паркинга със спирали от там, една къща, ферма.
Утре пак смятам да наобиколя магазина  Grinning, ей така, без повод,че ми е много послушен младежът  Heart EyesЕдинствено обслужването на някои от продавачките ме дразни, но въпреки това пазарувам оттам
Успех и весел РД!

Общи условия

Активация на акаунт