HELP каква прическа да си направя ?

  • 1 294
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
ето една моя анонимна снимка Wink
Значи косата ми е силно чуплива къдрава като я изкъпя е супер ,но на следващият ден не я ли обработя с пяна или навлажня щом я разреша става полу права .И това ме дразни понякода .Сега е леко на етажи виждате колко къса,дали така да я оставя и да я изчакам да стане по дълга или нещо друго бихте ми препоръчали.Къса дали би ми ходила?
http://www2.imgshare.eu/?file=i/wXa80251.jpg

# 1
  • Мнения: 1 568
Не мога да преценя дали ти ходи,защото и лицето играе важна роля!

Но косата ти не е лоша,ако и сложиш кристали повечко или гел... newsm78 за да стои по-влажна!

Пробвала ли си да я опънеш? Ей така,за да се видиш?

# 2
  • Мнения: 5 362
Това петно с коса ми харесва Mr. Green
Много си добре така! Wink

А сега сериозно - лицето е много важно и според мен.Покажи една нормална снимка-да се видят очите,устните,носът.Но като гледам ти е издължено лицето и още малко ако я оставиш да порастне ще е като че ли по-добре Peace

# 3
  • Мнения: 446
пробвала съм да я изправя но не ми ходи

# 4
  • Мнения: 1 568
Косата ти  има хубави вълни и дълга ми се струва ще е цяло богатство,но без лицето не мога да кажа 100%  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 668
Косата ти  има хубави вълни и дълга ми се струва ще е цяло богатство,но без лицето не мога да кажа 100%  bouquet

 newsm10

# 6
  • Мнения: 446
явно ще си я оставя дълга Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 825
Пусни я дълга и на пластове, според мен. Много малко хора могат да си позволят само да си я измият, поизсушат с кърпа и хайде ... Аз не съм от тях. Но при теб е достатъчно малко пяна, дифузер, ако я искаш по-бухнала, и никакво ресане. Казват, че почва да капе, ако не се реше ежедневно, но аз не съм забелязала такава тенденция при мен. Нека по-компетентните мами да се изкажат.

# 8
  • Мнения: 1 568
Какво е дифузер?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 825
Приставка, която се слага като накрайник на сешоар. Използва се с цел да се придадат повеча обем и къдрици на косата.

# 10
  • Мнения: 446
явно ще я оставвя дълга Laughing

# 11
  • Мнения: 1 568
Приставка, която се слага като накрайник на сешоар. Използва се с цел да се придадат повеча обем и къдрици на косата.



ooooh!  голяма съм шматка Joy

# 12
  • Мнения: 4 496
Лицето ти  Mr. Greenми изглежда издължено,късата чуплива коса още повече набляга на това.Ако е дълга и права-ще изглежда зле,но дълга и чуплива-мисля ще е супер!! Crazy

# 13
  • Мнения: 448
Моята коса е същата, но е дълга.Чуплива, когато я измия и си я "начупя" е страхотна, но на следващия ден...Ако я среша е като перушина, а ако не я среша стои на отделни къдрици все едно не е мита от години Mr. GreenЗатова слагам пяна, кристали или балсам без отмиване на следващия ден и на по-следващия я измивам отново или я връзвам.Права не ми отива изобщо!
И аз мисля, че ако я пуснеш дълга ще изглеждаш страхотно Hug

# 14
  • Мнения: 75
moon, имаш прекрасна коса! наистина трябва да се вижда и лицето ти, за да прецени човек, но прическата ти ми харесва. Още повече, че може да й придаваш каквата си искаш форма. Може да я залижеш, да я направиш бухнала, да събереш назад само предната част и да й вържеш романтична пандела, да прибееш косата само от една страна с красива шнола, а другата да оставиш бухнала.... чак се размечтах! Simple Smile винаги съм си мечтала за подобна прическа, но моята коса е права като праз и много ме е яд.

Общи условия

Активация на акаунт