Занималня за второкласници

  • 818
  • 9
  •   1
Отговори
Искам да споделя пред мамите за занималнята на моя син.
Миналата година имаше занималня за първокласници и той посещаваше занятията.Принудих се на това, поради това,че няма кой да се занимава в къщи с него.Тази година пак има, но е обща за 2 и 3 клас.Помислих си,че ще е загуба на време, ако го запиша.Насочихме се няколко майки към частна занималня.Обаче там за 1 ден ни поискаха 4лв за 3 астрономически часа.На мен ми идва твърде скъпо по 88лв на месец + поне 2 лв джобни за ден.Някой, ако има подобен проблем да сподели.Уверяват ме, че там качеството на подготовката ще е по добро.Чакам вашите мнения.

# 1
  • Мнения: 473
Здравейте . И ние сме второкласници. На нас занималнята също излиза 80 лв. месечно +1.20/на ден за обяд/+1 за закуска . Същото е . Качеството на обучение е приемливо. И на нас ни идва скъпо , но живеем далеч от училището и детето не може да се прибере само.
Така , че като цяло нямаме кой знай какъв избор,а и поне съм спокойна ,че е прибран на топло и ще си напише домашното.
Честно казано прецених, че ако е в къщи само за отопление пак ще давам подобни пари.

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Една занималня е ефективна, ако са до максимум 15 деца според мен.

# 3
  • Мнения: 2 013
Имам двама второкласници и същата дилема, нищо че живеем на 3 минути от училище. Ще следя темата с интерес.

# 4
  • Мнения: 135
Моят второкласник също е в частна занималня още от миналата година. По-скъпо излиза, но ги взимат от училище след стола, 10 деца са в две стаи, имат плод за следобедна закуска и работят до 18 часа.  Миналата година винаги е бил с написани домашни, допълнително писано в упражнителна тетрадка и изведен да играе на вън след 16 часа, ако си е написал всичко, а то в първи клас не беше много. Мисля, че в училищните държавни занимални не им обръщат толкова внимание, а и са до 16 часа.

# 5
  • Мнения: 306
Това за кой град става дума!И аз имам второкласник , и съм обиколила 10 занимални и няма по малко от 10 лв на ден  #Crazy За Варна става дума , много скъпо ми идва простооо ! Като прочетох за 4 лв ....дали тука няма и такива все пак

# 6
  • Мнения: 7 723
Занималнята на моята второкласничка струва 60лв.
Това е цена, ако стои там до 18ч.

# 7
  • Мнения: 275
Ааааааааааааа потрябваха ли ви учители?
80 лв са ни много , най -добре е за без пари, ама качеството е приемливо.
Я да се позамислим за какво аджеба стачкуват тия хора-ами точно за това - за платено , но качествено обучение.
На практика  децата ни ги отглеждат  учителите, ние май  само работим за да плащаме това ( в държавното училище без пари)

# 8
  • Мнения: 7 723
Абсолютно си права.
Занималнята ми излиза по 3 лв на ден.
3 лв, с които аз ще съм спокойна,
че детето ми е под надзора на адекватен човек,
че на всичкото отгоре и домашните ще си напише.
А, ако има затруднения- ще получи много по-
качествена помощ от педагог,
а не от евентуалната гледачка,
която бих наела за тройно по- висока цена....

# 9
Става въпрос за гр.Сливен.Но явно въпроса стои пред много градове.То пък сега са в стачка и не ходят на у-ще.
Може би ще стане ясно след 10тина дневно ходене, дали си учат добре уроците.Мъжа ми мрънка,че това са много пари, а и имаме и десетокласник.

Общи условия

Активация на акаунт