За годност на спирала Манхатън?

  • 919
  • 4
  •   1
Отговори
Вчера си купих спирала Manhattan VolcanoMascarawaterproof и в къщи погледнах етикетчето от вносителя - годно до: виж маркировката. Но единствените цифри, които могат да минат за дата са на бял етикет (допълнително залепен на капачката), на който пише BLACK, под него 10.02.96 и щрих кода най-долу.

Знае ли някой къде се изписва датата на годност на спиралите Манхатън?
И конкретно за тази кога се появила за първи път?

Не бих искала да рискувам да ползвам спирала с изтекъл срок на годност. #Cussing out

Ето я:
http://www.ciao.de/Manhattan_Volcano_Mascara_waterproof__Test_3235243

# 1
  • Мнения: 1 316
Защо не отидеш в магазина и не попиташ на място? Ако има нещо нередно, веднага можеш да направиш рекламация.

# 2
Те винаги ще се изкарат прави, нямам съмнение.
Според обозначенията спиралата е към 10 годишна ......  #Crazy

Преди време, не помня за каква козметика питах и ми казаха, че годността била на кашоните - не си купих!


Гледате ли срока на годност на козметиката, която купувате?

# 3
  • Мнения: 1 316
Разбира се, че гледам срока на годност... попадала съм на крем с изтекъл срок на годност (видях го чак в къщи) и след като го занесох, ми казаха, че са сбъркали етикетите на цялата партида... може и теб да се опитат да те метнат, знае ли човек... По-добре върви и питай. Ако е реномиран магазин, няма да искат да се разчува и ще ти върнат парите или ще ти сменят продукта с нов.

# 4
  • Мнения: 9 063
Винаги гледам срока на годност.
Със спиралите се правят най-много спекулации, ужасно е.
Уж изискан магазин, на центъра на Пловдив, яка козметика, това онова - вътре си избирам спирала от рафта на Мейбълин примерно, отварят ми произволна спирала и накрая ми я продават! Гаранция, че преди мене са я отваряли на поне 100 клиентки. Оттогава се научих да си искам или от по-заден ред, или опакована - но да е доказано неотваряна. За будали ли ни взимат??
Колкото и да е срокът на годност, отвори ли се, 3 месеца (на някой 6) и в коша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт