Трети ден е със запек

  • 873
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Бяхме болнички и явно от състоянието се запече.Дъщеря ми е на 2,4 год. и досега никога не сме имали такъв проблем.Пие по литър течности на ден + прясно мляко задължително, но уви...Днес й сварих отвара от овесени ядки в 100 гр. вода и, ако не подейства мисля да взема дуфалак.По принцип вече започнах да се притеснявам (то нали знаете никога не ти е спокойно на душата).

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Към прясното мляко добави и мед и го затопли. Ако не подейства до час - два, тогава преминавай към лекарства.

# 2
  • Мнения: 526
Направи салата от краставици с олио и оцет, ако обича и потопи малко хлаб в олиото и оцета, на нас това много ни помага а също така ни помага разхлабващо и банан.

# 3
  • Мнения: 124
Сега чакаме резултата от овесените ядки, ще пиша дали има такъв и мисля след обяд да й дам пасирани кайсии от компот (много ги обича). А за банана при нас той има обратен ефект - запича.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Бананът даже го препоръчват да се включи в диетата, когато детето е с разстройство. Пробвай с меда, няма да съжаляваш Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз давам круши,киви,тиква,диня... но при нас не е инцидентно,а постоянно.

# 6
  • Мнения: 729
Не бързай с лекарствата.Пробвай с плодове-круши,праскови и грозде.При Моника действа добре гроздето.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пробвай и с боза.Знам, че е хубаво да се приемат повече течности сутрин, за да се ходи редовно по голяма нужда.

Общи условия

Активация на акаунт