Възможно ли е

  • 542
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Моля кажете, възможно ли е бебе на 1 месец, хранено с АМ да ака зелено, защото ака 1 път на ден. Малката вече 2 седмици /почти откакто е на АМ/ ака по 1 път на ден, при това първо зелено ако и после най-накрая си е нормално жълтеникаво. Много взе да ме смущава това. Каква може да е причината - претопляне, настиване или друго...невярвам да е от простиване, защото вече продължава дълго време, а един ден й бяха излезли и пъпки от претопляне

# 1
  • Мнения: 5 362
При нас зеленикавото ако е признак за настинка.Някога по това я познавам,че е понастинала.

# 2
  • Мнения: 59
При нас беше от претопляне

# 3
  • София
  • Мнения: 593
Зависи на какво АМ сте повечето ХА млека са обогатени допьлнително с желязо и затова акото е зелено Mr. GreenСтига да няма крьв слуз и да не не черно акото нама повод за тревога.За ваше успокоение консултирай се с газтроерентолог  bouquet

# 4
  • Мнения: 105
На NAN сме. Пише че има желязо, но дали е от това....
Направо ме разбихте и от претопляне и от настиване.... как да разбера

# 5
  • Мнения: 2 677
От желязото е. Синът ми яде също НАН и първите месеци беше така.
Също така, както са ти писали и другите момичета, това може да е признак и на други неща - претопляне, настинка, колики... Но ако детенцето изглежда спокойно и здраво, няма нужда да се безпокоиш.

# 6
  • Мнения: 105
Пуполино, направо ме поуспокои. Дано наистина да е от млякото, защото изглежда съвсем здрава

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Звънни на педито! Peace

# 8
  • Мнения: 858
От желязото е. Синът ми яде също НАН и първите месеци беше така.
Също така, както са ти писали и другите момичета, това може да е признак и на други неща - претопляне, настинка, колики... Но ако детенцето изглежда спокойно и здраво, няма нужда да се безпокоиш.

За да не се повтарям цитирам пуполино и моят син е на НАН така беше от желязото в АМ.Имахме подобна тревога също първите месеци.

Общи условия

Активация на акаунт