Новият сезон на Шоуто на Слави

  • 5 651
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 478
Гледахте ли първото предаване на Шоуто на Слави тази вечер?  Flutter

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 00:07 от Reza

# 1
# 2
  • Мнения: 249
не,само въртейки из каналите видях че Слави  е с очила. Интересно ли беше?

# 3
  • Мнения: 11 818
Да. Слави е с очила с диоптър. Отиват му, не са натрапчиви. Направиха с част от сценаристите нещо като равносметка на изминалата година - Сървайвър, Мюзик Айдъл, турнето (ще излъчат скоро концерт).. И обявиха някои от новите неща - ще канят кандидатите за кмет преди изборите и по-интересното ще правят Танцувай с мен 2! Вече може да се изпращат документи и записи.

# 4
  • Мнения: 2 013
Не мислите ли, че тези хора хабят твърде много телевизионно време, за да говорят за себе си и отношението на другите към тях? Бахти и шоуто... Не че гледах повече от 3 минути...

# 5
  • Мнения: 5 478
Мда... Танцувай с мен 2.... Хм...  Cry

На мен очилата не ми харесаха, много състаряват Слави. Но това си е мое лично мнение. Не знам, за мен не беше силен старта. На балета поне да им бяха дали по-малко проскубани пера. А хореографката им явно не си е мръднала задните части да измисли 2 нови хореографии и пуснаха стар танц на края.

Иначе ми хареса, когато говореха за изминалата година. Особено като даваха кадри от турнето... Ех  Mr. Green Искам вече да пуснат концерта.
Не ми хареса и това, че декора е стария. Иначе много се радвам, че Слави пак е на екран. Пожелавам успех на него и на екипа му  Peace

# 6
  • Мнения: 397
Tц. Неприятен ми е тоя човек! Много даже!

# 7
  • Мнения: 595
Казаха,че ще строят паметник на Хан Аспарух в София.В България нямало такъв освен в гр.Исперих...Аз пък защо си мисля ,че точно над Шумен на едно високо бИло  има паметник на Аспарух

# 8
  • софия
  • Мнения: 4 985
Амрианка, тази снимка в подписа на твоето детенце ли е? ама че вълшебно излъчване.....Влюбих се направо  bouquet

# 9
  • Мнения: 595
Да,моята Герганка-калпазанка Laughing

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 08:47 от amrianka

# 10
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз гледах малко, чух за идеята за паметника и за Танцувай с мен 2 . Мисля , че наградата, за която той загатна ще е апартамент Simple Smile

# 11
# 12
  • Бургас
  • Мнения: 225
Гледах го. Хареса ми. Ама наистина много говарят за себе си. И Слави определено изглежда по-стар с тия очила.

# 13
  • Мнения: 460
не съм го гледала!я дайте една снимчица да го вида бат Слави с очила!! smile3556 motor

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 942

Това намерих.
Не съм го гледала

Общи условия

Активация на акаунт