otnosno 4ipsovete s nagradi

  • 1 291
  • 19
  •   1
Отговори
zdraveite.iskam da popitam dali ima niakoi koito da iade 4ips.interesuvam se dali ima niakoi koito da ima klu4a ot lekata kola na 4io 4ipsa.az imam sabrani ve4e dvete 4asti ot sivata kola,triabva mi samo klu4a.predlagam dialba na polovina.dali niakoi ne e nameril pak samo klu4a.a?pi6ete molia vi. Laughing Thinking newsm78

# 1
  • Мнения: 3 423
Абе, вие наговорили ли сте се?
Що всички пишете на латиница?

Няма никакъв ключ. Уловка е.

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сериозно - някой да има ключ а да няма другите две части? Честно, сериозно ли?

# 3
  • Мнения: 6 871
Сериозно - някой да има ключ а да няма другите две части? Честно, сериозно ли?
А не, сигурно има ключове, просто са точно колкото са и наградите (не съм сигурна колко коли дават), а те не са много.
Нали преди и с половинките от пари беше същото, всички имаха само десните или левите (не помня вече кои), а другите половинки бяха мнооого малко.

# 4
  • Мнения: 9 467
Аз пък си купих "кух"- вътре нямаше никакви части от коли и ключ Crossing Arms
Някой да е попадал на такъв? newsm78

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сериозно - някой да има ключ а да няма другите две части? Честно, сериозно ли?
А не, сигурно има ключове, просто са точно колкото са и наградите (не съм сигурна колко коли дават), а те не са много.
Нали преди и с половинките от пари беше същото, всички имаха само десните или левите (не помня вече кои), а другите половинки бяха мнооого малко.
Идеята ми беше какъв трябва да ти е късмета за да си купиш чипс и да ти се падне ключ, а да нямаш никоя от другите части и какъв трябва да ти е ума след това да не си купиш десетина чипса за да намериш липсващите части.

# 6
  • Мнения: 5 468
Ключ никой няма да намери Peace. Е това е.

# 7
  • Мнения: 361
и моят чипс,беше с НИЩО.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имаха ли си тея чипсове без нищо лепенка, че си имат нещо?

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В кои чипсове са тези  ?

# 10
# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
О, да ... благодаря

# 12
  • Мнения: 2 013
Абе тук нямаше ли и няколко други мнения на латиница преди Лискиното?

Модераторите се престарават, струва ми се.

А иначе привествам идеята да се кооперират намерилите отделните части на пъзела, стига наистина някой да намери ключ, което ме съмнява...
Аз този чипс не съм го купувала. Щото чипс не купувам. Но трябва да питам децата, те с левчетата за училище купуват точно такива дивотии.

# 13
  • Мнения: 9 467
Имаха ли си тея чипсове без нищо лепенка, че си имат нещо?

Абсолютно "редовни" -демек с рекламата за въпросната игра...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз имам само части от колите , и от двете. Но ключ няма и да имам, изгубен е още при пакетирането на чипсовете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт