Подаряваме куче

  • 2 942
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Моля ако администраторите преценят,да махнат темата от тук!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174668

Това е Бенджи!Той си търси нов дом.Много е послушен,изпълнява команди,има силен глас.На 6 години е,до сега е живял в апартамент.
Родителите ми искат да го дадат на някой,понеже си имат внуче,което ще отглеждат след някой друг месец.А може би скоро и още едно внуче е на път!
За връзка,тук или на и-мейл:
maria_i@abv.bg
 Heart Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Малко е дъртичък за подаряване  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
За 6 години не сте ли се привързали към него  newsm78 ....
Много странно..... нашето куче е член на семейството, а членовете не се подаряват ....
м/у др. Бенджи е много сладък.

# 3
  • Мнения: 1 196
Всички сме привързани към Бенджи,но детето ми е над кучето.Ако видите топките с косми,които се въргалят из апартамента,ще си помислите дали ще гледате на едно място внуче със куче!
Не искам да споря на тази тема.
Ако някой има нужда от куче за двор на къща,ще му върши чудесна работа!

# 4
  • Мнения: 127
Всички на едно място ли живеят-дядо баба внуче.Нямате ли младите самостоятелни жилища?
На мен ми стана гадно за кучето--дето всее живяло в апартамент пък сега марш в някой чужд двор.
Виж в www.dog.bg влез във форуми и там ще видиш тема Без дом --пусни обява там.

# 5
  • Мнения: 3 622
И майка ми отгледа куче и внуче на едно место, но това не беше причина да махнат кучето. В момента внучето е на 9, а кучето на 11 години. А космите се чистят и кучето ако е обезпаразитено мисля че няма проблем. Шест години са дълъг период да се превържеш към животинчето и после хайде на улицата.

# 6
  • Мнения: 1 196
Ами в един момент се оказва,че вкъщи ще има 1-2 внучета,чието здраве е много по-важно от Бенджи,който ходи по улиците и после хоп - в леглото,или на дивана,или на кухненския ъгъл.
Който иска - да гледа бебе и куче на едно.Аз не съм съгласна с това!
Особено след като нашите не могат да поддържат чисто и всичко е в косми.
Кучето е много готино и разбрано,ако някой изяви желание да го вземе,ще се радвам!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Свива ми се сърцето като чета че това си е член от семейството! smile3518 В къщи има куче от доста години верно има косми но всеки ден се чистят,ваксинирано е краката му се мията след разходка.Кучето ще страда и то много но всеки си знае за себеси.Не се обиждай но това е жестоко лично за мен!

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
А вашите съгласни ли са? Защото аз си отгледах внучето с две кучета.Обичам внучето много,но обичам и кучетата.Ела да видиш каква любов са внучето и кучетата. Майка му като се ядоса на внука, все го заплашва, че ще изхвърли кучето на боклука и стой да гледаш какво става - адски писъци.Внука хем реве, хем пищи, хем прегръща кучето: Не на боклука, неее!

# 9
  • Мнения: 1 455
И на мен ми стана мъчно за кучето  smile3518
В крайна сметка внучетата временно ще са при баба си нали?
Не вярвам някой да го вземе,но дано се намерят хора.Всъщност интересно ми е ако не намерите стопани на кучето,какво ще правите newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 15 434
Сега видях снимките,Бенджи е абсолютно копие на мойто женското. В първия момент даже помислих ,че тя е на снимките.

# 11
  • Мнения: 1 455
И аз сега разгледах снимките.
Това куче е с къс косъм ooooh!...толкова ли е трудно да се почисти след него.?
Можете да му давате и витамини,те ще спрат до някъде опадащата козина.Начини има стига да искате Peace

# 12
  • Мнения: 200
Не вярвам някой да го вземе,но дано се намерят хора.Всъщност интересно ми е ако не намерите стопани на кучето,какво ще правите newsm78

Ще го пуснат на "свобода" по всяка вероятност. Винаги се чудя защо такива хора въобще си взимат животни.

# 13
  • Мнения: 7 718
Аз си отгледах детето с куче и не съм си и помисляла да махна кучето. Mr. Green
И мога да ти кажа, че детето ми отрасна здраво и не боледува.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За мен е доста опасно куче на толкова години да се подарява, виж ако беше бебе как да е, ама на 6 години кажи - речи половината му живот е минал при вас.
Аз си отгледах децата с кучета и персийска котка, която повярвай ми исках не да я подаря, а да я хвърля, защото освен , че беше пълно с косми котето полудя и пикаеше и акаше навскъде  #Cussing out Сега успешно се гледа на двора

Общи условия

Активация на акаунт