Детски ясли в Аспарухово - Варна

  • 2 215
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Догодина ще записвам дъщеря ми на ясла в Аспарухово, но нищо не знам за тях. Нямам и познати майки, на които децата им са били там. Ще споделите ли, в коя ясла са били децата ви, какви са ви впечатленията от там - какъв е режимът на детето, сменят ли памперса или си ходи наакано доста време, лелките ли хранят децата, ако ползват биберон-залъгалка за спане или чаша снакрайник какво става тогава, добре ли се държат с децата и други неща, за които сега не се сещам?

# 1
  • Мнения: 728
Яслата в Аспарухово е само една. Моят син от скоро ходи там, около месец. Аз съм доволна, по принцип детето в  къщи заспива на цица, но там си заспива без проблеми, той е без памперс, иначе разрешават да си носиш всичко, с което детето е свикнало в къщи, биберони, шишета всичко, е ние не ползваме такива неща. Яслата е доста голяма, в момента правят ремонт, смениха дограми, боядисаха и разни други работи. По 18 деца са в група. Друго не се сещам.  Hug

# 2
  • Мнения: 950
Благодаря ти за информацията. А можеш ли да ми кажеш какво е името на яслата и къде се намира?

# 3
  • Мнения: 728
"Детелина", ДЯ №9, намира се зад пощата, където е детската кухня.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт