какви каши използвате?

  • 3 219
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте мами  Hug
искам да ви попитам с каква каша захранихте вашето бебче и на коя марка?

# 1
  • пловдив
  • Мнения: 398
Първата каша,която дадох на Алекс за пръв път беше на нестле оризовата в 6 месец GrinningМного е вкусна и няма нищо общо с вкуса на ориз

# 2
  • Мнения: 98
Първата каша,която дадох на малкия,беше "Слънчо" -бананова,без глутен.Много му хареса и сега  му купувам основно такава

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Първата май беше бананова каша на Беби.
Сега вече давам всички видове млечни каши на Хумана и Милупа.

# 4
  • Мнения: 1 477
Първият път дадох Слънчо бананова.Бебо я хареса много и сега му купувам само такава.За другите вкусове не мога да кажа но специално банана се приема добре.

# 5
  • Мнения: 1 701
В началото купувах само на Милупа, сега - Слънчо.  Peace

# 6
  • Мнения: 781
Захраних с оризовата на Милупа, после бананова без глутен пак на Милупа, а сега сме на млечна с ориз и царевица Блевит. И трите харесва. Понеже баткото ни се прави и той на бебе, за него взех бананово-ябълкова Слънчо и много ми хареса, но не мога да намеря безглутенова.

# 7
  • Мнения: 1 672
Захраних с оризовата на Милупа, после бананова без глутен пак на Милупа, а сега сме на млечна с ориз и царевица Блевит. И трите харесва. Понеже баткото ни се прави и той на бебе, за него взех бананово-ябълкова Слънчо и много ми хареса, но не мога да намеря безглутенова.
не си против Слънчо така ли да разбирам Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
На Блевит, без глутен.

# 9
  • Мнения: 1 092
ябълкова на Хумана - с нея захраних Peace
сега купувам различни видове на Хумана и ги харесва всички,давам и зеленчукова каша на Слънчо от време на време  bouquet

# 10
  • Мнения: 27 524
Ориз, царевица и тапиока на Милупа.
Давам основно само на Милупа кашите, най-добрите са  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 644
Бананова на Слънчо- с нея захраних
После продължих да давам предимно на  Слънчо и Фризо...

# 12
  • Мнения: 237
Оризова на Хип, безмлечна.

# 13
  • Мнения: 244
Ориз, царевица и тапиока на Милупа.
Давам основно само на Милупа кашите, най-добрите са  Peace
smile3521 и аз съм з Милупа само от тях му давам апочнахме с бананова вече ядохме оризов,с с царевица и ориз(грис),със ябълка и моркови.Направо като си види купичката с каша подивява т радост newsm44

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Първата беше безглутенова на Блевит.

Общи условия

Активация на акаунт