Какъв коректор ползвате?

  • 2 836
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
От кой коректор сте доволни?Става дума за коректор за прикриване на разни несъвършенства по кожата.
Какво ще кажете за този на MaxFactor?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Никога не съм ползвала коректор.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз ползвам на Flormar и съм доволна. Доста добре покривен е, ползвала съм и на Miss Sporty, обаче вече никъде не мога да го намеря.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ползвала съм един на Орифлейм, бях много доволна преди. Сега не знам дали го има.

# 4
  • Мнения: 1 250
Моят е толкова стар, че няма никакви надписи по гилзата вече. Доколкото си спомням е на Л'Ореал, под формата на червило е. Не го използвам много често, защото не улучих цвета, малко по-светъл е, отколкото трябва, но като покритие е добър.

# 5
  • Мнения: 2 725
Ползвала съм един на Орифлейм, бях много доволна преди. Сега не знам дали го има.
И аз ползвам на Орифлейм от серията Вижънс и ми върши страхотна работа Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 650
На МаксФактор са им хубави коректорите - даже може да ползваш директно пан-стик-а - той е между ФДТ и коректор- много покривен.
Иначе в момента съм с един  на Севънтийн - но няма да повторя от него.

# 7
В момента съм с Мейбълин.Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 10 651
От доста време ползвам коректора на Manhattan Clear face. Доволна съм  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 665
Антибактериалният на Манхатън Peace

# 10
  • Мнения: 22
Горещо ти препоръчвам коректора на Bourjois, Un coup de pinceau  newsm10 ! Ползвам такъв от 2 години и съм много доволна. Цената му е до 20,00 лв.
Max Factor не съм ползвала.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
А, кажете хубав коректор за под очите

# 12
  • Мнения: 4 665
А, кажете хубав коректор за под очите
Аз ползвам зелен и професионален. За марката ще излъжа, че се изтри от кутийката, но е единствения предлаган в Бонжурите, който е в малка обла черна кутийка. Прикрива ми перфектно кръговете под учите и съм направо загубена без него ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 406
На МаксФактор са им хубави коректорите - даже може да ползваш директно пан-стик-а - той е между ФДТ и коректор- много покривен.
Peace

# 14
  • Мнения: 624
Коректор за под очи-ползвам на Буржоа,течен Peace

Общи условия

Активация на акаунт