ваксини и реакция, моля помогнете

  • 410
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
моля за помощ майки
имам си бебе на 4 мес. до сега всико беше наред, докато не му биха ваксините в понеделник. от тогава не яде, пошти не спи. реве и крещи, вода не иска да пие( той никога не е искал).днес ходих при докторката, тя каза " не се притесняваи, нормално е"
но за мен не е. искам да попитам вас, права ли е докторката?
отглеждаме детенцето си заедно сас мажа ми, това ни е парво дете и тук няма кой да ми помага. шесто преглеждам темите, доесега не съм писала,но ето и това време доиде.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
п.с. все още сме на карма и не сам пошнала захранване

# 1
  • Мнения: 393
Мисля,че трябва да се довериш на лекарското мнение Peace И Митко е реагирал по-остро на някои ваксини, обикновено когато ме предупредят, че може да вдигне температура-вдига, веднъж се е случвало като при теб да е кривичък и да плаче Heart Eyes Следи как се държи, от ваксините реякцията би трябвало да отшуми до петък най-късно, ако и тогава отказва да се храни ще трябва да потърсиш проблема другаде.

# 2
  • Мнения: 872
По принцип ваксината против дифтерия,тетанус и коклюш се понася по-тежко.Нормални са реакции като повишена температура,диария,безспокойство,локално на мястото на инжектиране се появява оток.С всяка следваща ваксина от тази серия реакцията става по-бурна.Тези неща отшумяват за 2-3 дни.Дъщеря ми повишаваше температура два дни след ваксината и беше много ревлива.Но ,ако продължават тези неща е добре да посетиш отново педиатъра.

# 3
  • София
  • Мнения: 725
И Деничка доста тежко приема ваксините /ДТК/, въпреки че й бием Инфанрикс.
За няколко дни минава, въоръжи се с търпение  Hug! Пробва ли да дадеш Калпол /ние давахме няколко пъти по препоръка на нашата педиатърка/.

Общи условия

Активация на акаунт