Детска кухня Варна

  • 587
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 635
Здравейте, искам да попитав майките които взимат храна от детската кухня от Трошево доволни ли сте ?

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз се интересувам от тази на Битоля??

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
За съжаление можа да дам мнение само за кухнята в "Младост" 148 блок.
 Sick Sick Sick...Това е най точното описание.
Отстрани изглеждат вкусни  стига да не ги ядеш всеки ден.
Забележките ми по отношение на храната за първа група се свеждат до това че всеки ден за основно ястие (без изключение) има картофено пюре като добавката е различна...може сирене,пилешко,телешко.
Питам се обаче защо не готвят ориз,моркови,спанак и т.н. да не говорим за царевичка,броколи,карфиол,тиквички и всички подходящи за възрастта заленчуци
Другото нещо което ми направи впечатление е че същото картофено пюре е със странни бучки, което ме навежда на мисълта че хранят децата с картофено пюре на прах, а не пресен зеленчук.
Супите са прекалено мазни и същевременно изобилстват от лук (което на мен не ми допада)
И третата забележка е по отношение на крема, които има парченца от плодове от компот (нищо че го пишат нектар)....всеки по заинтересован родител е чел обаче че не се препоръчва на малки деца храна от консерви......
Всеки има различно мнение -това обаче е моето....и поради тази причина си готвя в кьщи.
Може и да не са Био продуктите с които готвя, но поне е прясно и съобразено с възрастта, и не е химия.

Общи условия

Активация на акаунт