Препоръчайте ми д-р УНГ в ИСУЛ

  • 4 029
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Налага се да извадим третата сливица на дъщеря ми,която е на 2г.10м.но не знам към кой лекар от ИСУЛ да се обърна.Бихте ли ми помогнали,с отзиви за някои от тях.Не съм от София и така от разстояние ми е трудно.

# 1
  • Мнения: 581
Д-р Маджунов вади третата сливица на дъщеря ми миналата година и съм много доволна от него. Малко е "серт", но за мен е добър специалист, внимателен е към децата и е много отговорен и съвестен лекар. Ако те интересува мога да ти дам негови координати. Има и други добри лекари там, но аз имам лични впечатления само от този.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За мен дикторите в ИСУЛ са под всякъква критика. Три пъти се е налагало да водя детето си в ИСУЛ   в  УНГ и не съм доволна от нито един.Много съм доволна от докторите в Транспортна болница.

# 3
  • Мнения: 58
Благодаря за искренните мнения.И аз се чудя вече какво да правя и към кой да се обърна.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 895
В ИСУЛ мога единствено и само да ти препоръчам д-р АЛЕКСАНДЪР РАЙНОВ!
Страшно мил и внимателен е, особено с дечица! Но при него се чака доста за преглед.
Тъй като е известен като добър специалист пред кабинета му винаги е доста пълно с хора.
Това е и показателно, нали?    bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тъй като е известен като добър специалист пред кабинета му винаги е доста пълно с хора.
Това е и показателно, нали?    bouquet

няма място за заблуда.  Naughty
То и пред вратата на Тодоров е пълно, но той си е гола вода.

# 6
  • Мнения: 1 485
А някой да знае нещо за проф.Кунев?
Препоръчаха ни го,но не съм чувала нищо за него newsm78

# 7
  • Мнения: 55
И аз съм за д-р Маджунов. Верно е "серт" ама няма да си го водим в къщи. Свърши си работата професионално, нямам никакви оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт