Отговори
  • Мнения: 470
Здравейте , детето ми от скоро  ходи на ясла в 85 - то ОДЗ. Въпросната градина е в съседство със ОДЗ №77.  Всеки хвали 77-ма и като чуят че Ели е в 85-та правят недоволна физиономия. Моля , споделете личен опит.От какво сте толкова недоволни? newsm78 Защото детето ми още не може да говори и да се оплаче. Но така или иначе е приета там и ще трябва да разузная какво е положението , предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 2 446
Здравей!
Синът ми ходи от миналата седмица в тази ясла. Засега нямаме оплаквания, освен сополи, които се появиха на третия ден. Но от това явно не може да се избяга. В коя група е дъщеричката ти? Може да се окажат „колеги„ с мойто хлапе.

# 2
  • Мнения: 470
ами в Първа ясла е. А колкото до сополите - и тя се сдоби с тях на третия ден и две седмици си беше у дома.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 446
Е, синът ми е във втора. Ти забележки имаш ли? И аз не съм чувала нищо хубаво за това ОДЗ, но пък дотук нямам лоши впечатления.

# 4
  • Мнения: 470
Засега нямам забележки , даже съм по-скоро доволна , но нямам и кой знае какви наблюдения , затова е тази тема

# 5
  • София
  • Мнения: 3 672
Уж съм от Дружба,ама не знам точно кои са тези ОДЗ- та Embarassed.Ще обясниш ли къде се намират-тогава може и да ти помогна с каквото знам?

# 6
  • Мнения: 470
Намират се в Дружба 2 - втора част - до пазарчето

# 7
  • София
  • Мнения: 3 672
Намират се в Дружба 2 - втора част - до пазарчето
Затова не ги знам-Съжалявам,но не мога да ти помогна Hug

# 8
  • Мнения: 1 608
Здравейте , детето ми от скоро  ходи на ясла в 85 - то ОДЗ. Въпросната градина е в съседство със ОДЗ №77.  Всеки хвали 77-ма и като чуят че Ели е в 85-та правят недоволна физиономия. Моля , споделете личен опит.От какво сте толкова недоволни? newsm78 Защото детето ми още не може да говори и да се оплаче. Но така или иначе е приета там и ще трябва да разузная какво е положението , предварително благодаря
Реакциите на другите не винаги са показателни за качеството на нещо. Освен това ти сама ще прецениш по детето и хората с, които ще си контактуваш  в яслата. Това не е ли яслата от която взимат храна в Дружба 2?

# 9
  • Мнения: 470
ДА - или по ското беше.Вече се взима от друго място

Общи условия

Активация на акаунт