Незнам какво да мисля

  • 865
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте на всички,минавам направо по същество,защото нямам търпение да чуя мненията ви.Правим опити за бебче.Цикъла ми е много редовен,никога не съм имала проблеми с него и винаги ми идва между 24 и 26 ден.Вчера ми беше 26 ден,а още ми го няма,което много ме радва,но ме притесняват признаците за бременност.Миналата година забременях и се наложи аборт по медицински причини.Тогава много ме боляха гърдите и бяха наедрели,гадеше ми се и имах някъкво кафеникаво леко зацапване и ме болеше ниско долу корема.Сега тези симптоми ги нямам.Гърдите са ми много леко напрегнати,но нямам зацапване никакво,нито ми се гади,нито ме боли долу корема,само ми се вие леко свят,боли ме понякога главата и това е.Възможно ли е да съм бременна?Тест ще си направя задължително,просто искам да знам мога ли да се надявам на нещо?

# 1
  • Мнения: 481
Не е задължително нито да имаш същите признаци като при първата бременност, нито други, защото ако си бременна, си в ранен стадий.
Но всъщност направи си тест, защото какво можем да ти кажем ние, нито казваш нещо за овулация (засечена еди-кога си), нито за БТ (еди-колко си дни) - просто искаш да правим догадки,  които колкото може да са верни, толкова може да не са.  Naughty
Момичета, разберете, че при такъв сорт информация си е направо подигравка да питате бременни ли сте, не сте ли, ще ви дойде ли или няма да ви дойде  ooooh!
Нищо лично, даже ти желая успех и да е това, което искаш  Hug

# 2
  • Мнения: 8 905
Нали знаеш - докато няма М, има надежда!!!
Нищо повече не мога да ти кажа.
Пожелавам ти успех!  Simple Smile

# 3
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз не съм от най компетентните ,но не всяка бреенност е една и съща , по сигурно ще е да си направиш тест за да си по сигурна.Успех

# 4
  • Мнения: 3 675
и моят цикъл е като твоят, миналият месец ми закъсня с четири дни и си мислих, че съм забременяла, но уви, изненадах се неприятно на 28 ден.моят съвет е, изчакай да станат поне 29-30 дни и тогава тест.винаги има вероятност да ти закъснее с 1-2 дни.между другото въпрос към авторката-с такъв кратък цикъл, кога си засичаш ову?моето е някъде към 9, 10 ден, пробваме през тези дни,но безрезултатно.Успех в начинанието и да се похвалиш скоро.

# 5
  • София
  • Мнения: 118
Значи честно да ви кажа не съм засичала кога ми е уво-то.Миналата година забременях от раз.Като го сметнах,защото направихме опит само веднъж и веднага забременях се падна 17 ден от началото на цикъла ми.Този път също не съм си засичала,правим опити от свършването на цикъла ми до сега всеки ден с малки изключения.Надявам се да съм забременяла отново бързо,за това не писах за уво-то.Ако ми дойде,няма как ще започна да засичам,но се надявам да забременея пак толкова бързо колкото и първия път.

# 6
  • Мнения: 195
В такъв случай, ако цикълът ти е редовен утре вече ще имаш закъснение и може да направиш тест, ако си толкова нетърпелива ..

# 7
  • Мнения: 2 309
Казвам ти това,което искаш да чуеш...

# 8
Не знам дали е бременност, но обикновено в началото на бремеността нищо не усетих. Дори се притесних, че другите жени повръщат, припадат и какво ли още не, а на мен нищо ме нямаше и стигнах дотам,че за да повярвам ми трябваше още един тест. А после ме нападна и повръщане и гадене от миризми и т.н. Най-добре щом след определените дни,когато стане възможно отчитането с тест, да се довериш на него, а ние от форума ще стискаме палци! Wink

# 9
  • Мнения: 1 209
Казвам ти това,което искаш да чуеш...
Peace

Общи условия

Активация на акаунт