операция на коремната област поставяне на пластика - проф. Дамян Дамянов

  • 1 990
  • 3
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми каже нещо повече за проф. Дамян Дамянов от болница Царица Йоанна София!
Мой приятел се нуждае от операция на която се налага поставяне на пластика за да оправят проблем създаден от друга операция! И затова ако някой може да ми каже нещо за този професор ще съм му благодарна!
Просто му е трудно да се насочи към някой специалист защото не знае нищо за никой  от тях!
Той е диабетик и просто му трябва наистина добър специалист за да се оправят нещата и всичко да зарасне както трябва!В момента корема му е една топка издута от едната страна в следствие на операция от апендикс с усложнения и се нуждае отново да го отворят и да го оправят!Има дупка на корема от която изтича постоянно някаква течност и какво ли още не!

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 11:02 от Ellypr

# 1
Това, което показва интернет е, че е Началник на клиника по хирургия в ИСУЛ и преглежда частно в Дойче клиник, аз никога не съм го виждала този, но сигурно е добър- в ИСУЛ ми се струват професионалсти. Успех Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
Добър хирург е PeaceРаботила съм там  8г.,гледа си пациентите.А операцията не е тежка,води се рутинна и протича леко.Успех

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
това операция, за поставяне на платно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт