Мога ли да давам Хуск на 3 год. дете?

  • 3 151
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Проблема ни е запек, който малката има откакто спрях да я кърмя. Опитали сме всичко за което сме чули. И Дуфалак пиеше доста време, но накрая започна да не и действа. Сега и давам Хуск (на листовката пише че това са фибри - обвивки от бял живовляк). Знам че е възможно да има и някакви странични действия и малко се притеснявам да и го давам. Какво е вашето мнение по въпроса?
Иначе малката пие всеки ден прясно приготвен сок от праскови, круши, ябълки и каквито др. разхлабващи плодове намеря, но ако разчитам само на това ефекта е незадоволителен. При нея проблема вече е психологичен и нещата са доста сложни - по принцип се стиска и неиска да ака или го прави в гащите...Като цяло е много нервно, чувствително и емоционално дете, което не се спира на едно място и за секунда. Май стана дълго, но това е болната ми тема - извинете ме. Ще ви бъда благодарна за съвети.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Мисля, че изборът не е подходящ. В проспекта не пише да се дава на деца и основно се използва за диети за отслабване.
Това, че не иска да се изхожда на гърне или в тоалетната , в гащите за тази възраст е нормално- имат чувството за загуба на нещо лично! Rolling Eyes
Най- добре е да опитате с даване на плодове с разхлабващ ефект- пюре от сини сливи, круши, тиква, вече може и сутрин на гладно 1 ч.л. мед разтворена в 100 мл. топла вода или билков чай.

Общи условия

Активация на акаунт