За бронхитите

  • 933
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Искам да ви попитам възможно ли е по време на бронхит кашлицата от "продуктивна" ( от такава с отделяне на секрет ) да премине в суха... newsm78

Пия постоянно отхрачващи сиропи и вече имам чувството, че няма какво да отхрачвам... като звъннах на лекаря каза че било нормално  #Cussing out...обаче мен вече толкоз ме болят гърдите и имам усещането, че е от напъването постоянно да кашлям, а почти не отделям секрет вече Confused! Остава ми 3 дена АБ... да търся друг лекар ли ...  Thinking ... малко професионален въпрос обаче се надявам ако има някой да е минал през тъпите бронхити...гадна работа!  Sick

# 1
  • Мнения: 941
Рентген?

# 2
Не са ми правили рентген  Rolling Eyes ДА не е пневмония ли имаш предвид  #Crazy

# 3
  • Мнения: 941
да, разбрал си ме точно,направи за всеки случай,тия болки в гърдите...

# 4
  • Мнения: 524
Тази зима (която мина) детенцето ми направи бронхит, беше ужасно, изглежда я боляха гърдичките, кашляше много и се проточи дълго. Бързо оздравяване.

# 5
  • Мнения: 1 984
на мен както ми го описваш ми звучи като бронхоспазъм... ако е така си на крачка от пневмония... пушите ли?

# 6
  • Мнения: 61
пий много,много течности. направи си един литър запарка от една лъжичка лайка, мащерка, босилек и едно две листа теснолист живовлек; като стане хладка сложи една голяма лъжица истински мед и го пий цял ден. витамини също. пробвай и лек компрес, за да видиш как ще ти повлияе, защото понякога такава кашлица се оказва провокирана от някакви фарингити/ларингити. ще почувстваш дали има промяна от това.

Общи условия

Активация на акаунт