ПОМОЩ!! Спешно търся детска градина в и около Стрелбище!

  • 513
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте мами!

Много отдавна не съм писала тук, само чета от време на време, но в момента наистина съм много на зор ако мога така да кажа и се нуждая от вашата спешна помощ!!!!

Алекс е вече на 3г и 4 месеца. Стана така, че детската градина "Знатното пате" където беше записан и приет СЪС СИГУРНОСТ / 5 номер молбата беше/, се оказа, че всъщност не е приет. Както и да е, МОЛЯ за съвет къде да го запиша? Вече е 17-ти Септември ..... лутам се между градините, предлагам спонсорство, но няма и няма места.

Дайте ми идея или предложение къде може да отида и да не ми откажат да вземат детето ми веднага. Ако имате информация дори за частна детска градина в района но не много скъпа разбира се /което е почти невъзможно/.
Имате ли впечатления за "Мария Магдалена" в Мотописта зад Била.

Моля, дайте ми идея.
Наистина съм го закъсала здраво......

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 22:56 от sunny_

# 1
  • Мнения: 272
Няма ли мами съпричастни, можещи да помогнат с някъква информация? Каквато и да е?

 Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 55
Да така е градини,които имат детски ясли не приемат деца за детската градина, та макар и първи номер да сте на 3 години.Защо така смяташ,че детските градини имат места и просто не искат да приемат.Погледнете и чуйте добре-онзи ден Фандъкова каза,че са надули групите с по 30 деца. Как мислиш лесно ли се гледат толкова деца?
Така е ,защото дойдоха много хора от провинцията да живеят тук.

# 3
  • Мнения: 1 470
   Положението е критично!!!Напълно те разбирам!!!И нас не ни приеха никъде!!!Подобни майки се обединяваме,и ще се опитаме да се преборим със управата,ще търсим и алтернативи,ако искаш включи се в темата,и ни подкрепи!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
В този район наистина е препълнено - настроиха се много нови жилища за добро или лошо. Златното пате има полудневна група - вероятно не ти върши работа, но е честично решение - следобед може да плащаш на жена да гледа детето у вас, все пак няма да е на пълна заплата. Понеже групата е полудневна на практика места има постоянно. Групата е за 5 и 6 годишни, но приемат с компромис и на 4. Миналата седмица говорих с учителката на полудневната група. Вероятно в първите месеци на 2008 ще е готова и новата сграда, така че поддържай контакт с градината, тогава ще има допълнителни места и щом е имало известен ангажимент към вас, би трябвало да сте сред първите приети.
Съчувствам ти много за ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт