Чорапи и ч-щи - къде има голямо разнообразие?

  • 503
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
То, като не ти трябват, като че ли ги виждаш на всяка крачка, но тръгнеш ли да търсиш нещо по-така интересно, сякаш се скриват в дън земя...

Въпросът ми е конкретно за чорапогащи тип клин (без ходило) - къде има голям избор на цветове и плътност?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 277
 в скай сити на втория етаж-има голямо разнообразие Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 880
в магазин "Pompea" в ХИТ-а в Младост има супер голямо разнообразие!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
в скай сити на втория етаж-има голямо разнообразие Simple Smile

Това ми е на път, ще хвърля едно око. Благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 885
Има и в Базара, който е срещу Герена.
Аз по-скоро се чудя кога станаха толкова скъпи. Оня ден си купих 2 чорапогашника за по близо 10лв. и вече са скъсани и двата  #Cussing out #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 194
От марките за чорапогащи съм най-доволна от SISI преди няколко месеца откриха фирмен магазин на солунска (между пл.Славейко и Витошка, по скоро до витошка) там има голямо разнообразие + бански на същата марка.
Аз ги ползвам вече години наред ... зимата изкарвам с 2-3 чорапогашника.. нямат късане и мърдане.
Пробвала съм какво ли не... - при мен лично проблема с чорапогащите идва при пръстите на краката- все там ги късам  newsm78, а си режа старателно ноктите  Simple Smile
явно въпрос на походка...

всъщност СИСИ има на много места , където има и марково бельо , но разнообразие в номерата и цветовете няма. затова вече си ходя само там.

Общи условия

Активация на акаунт