Идеи за вечеря?

  • 777
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 547
Синът ми от няколко дни тотално отказва да яде супа на вечеря, а досега го правеше с удоволствие.
Явно е в период, в който му се променят вкуса и предпочитанията, но бедата е там, че не знам какво друго да му предложа, та ви моля за идеи  Praynig
Мислите ли, че мога да му давам само АМ, струва ми се недостатъчно за неговата възраст?

# 1
  • Мнения: 1 049
Аз бих казала спонтанно дай му млечна каша, те засищат добре за цялата нощ... но все пак какви са ви останалите храненета? Какво друго яде през деня? Само АМ и на мен ми се вижда малко, след като е минал вече на вечеря ...  Laughing

# 2
  • Мнения: 753
Моето е 1 г 4 месеца ...давам малко от нашата вечеря - каквото съм сготвила, само да не е пържено, което рядкост у нас, и след това АМ 210/240, достатъчно му е засега, опитай с кисело мляко или с по голямо количество АМ

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Иво много обичаше млечната супа от детската кухня-приготвя се с кус-кус, мляко, масло  и сирене. Сигурно година и половина вечеряше само това.  Crazy

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Давай от вашето ядене, стига да не е мазно, пържено и много пикантно.
Вече сте достатъчно големи.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Давай от вашето ядене, стига да не е мазно, пържено и много пикантно.
Вече сте достатъчно големи.

И аз така правя  newsm10

# 6
  • Мнения: 5 362
Давай от вашето ядене, стига да не е мазно, пържено и много пикантно.
Вече сте достатъчно големи.
Съгласна съм Peace
Калина например,след годинката ядеше и от нашите яденета,но винаги се съобразявах със солта,подправките и мазнината.

# 7
  • Мнения: 374
...давам малко от нашата вечеря - каквото съм сготвила, само да не е пържено, което рядкост у нас, и след това АМ 210/240...
И аз така правя. Освен това за вечеря понякога давам филийка с масло и сиренце и домат, или пък овесени ядки със сирене. Ако пък нямам подходяща  вечеря за детето, давам готово пюре.

# 8
  • Мнения: 391
Може да е храна ,каквато би давала на обедно хранене,но не и
същата ,която е приел през този ден.
А ако не иска нищо друго-може и АМ в по-голямо количество.
Сутринта ще се събуди гладен и ще си навакса през деня.

Общи условия

Активация на акаунт