Да похваля......... гипсаджия

  • 2 493
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 488
Момичета, може да ви звучи налудничаво, но накрая намерихме ЧОВЕКА. Що народ мина оттук и все нещо не става...... А този оправи всичко де що имаше за довършване/ и то като хората/. Абе, имало и майстори в София, които не гледат само да се подмотват и да вземат някой лев, а си вършат  качествено работата.


Този път аз случих на човек, дано и вие си намерите майстора, който ви харесва как работи.

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Браво, що не мога и аз така да намеря във Варна, все нещо след тях остава неизкусурено.

# 2
  • Мнения: 292
Момичета, може да ви звучи налудничаво, но накрая намерихме ЧОВЕКА. Що народ мина оттук и все нещо не става...... А този оправи всичко де що имаше за довършване/ и то като хората/. Абе, имало и майстори в София, които не гледат само да се подмотват и да вземат някой лев, а си вършат  качествено работата.


Този път аз случих на човек, дано и вие си намерите майстора, който ви харесва как работи.

Супер - той занимава ли се със фина шпакловка - става дума за шпакловане на цяла къща...

# 3
  • Мнения: 8 999
Блазе ти!

# 4
  • София
  • Мнения: 488
Bobi B,  точно това направи в нас като краен резултат.
 Човекът дойде да измаже 10-ина квадрата и като го видях какво направи измаза  около 150...... Абе много е добър....... Не ги бях планирала, но..... И по интересното е , че не пие / поне  у нас беше 7 дни на минерална вода/ и работи бързо и до късно. Имало е дни  казва * Днес трябва да свърша стаята - стените* и докато не свърши не спира. Вечер си е тръгвал и в 22,00 часа. Е, мъжът ми го караше- но ние бързахме да свършим.
И в интерес на истината вчера се присетих да ми подмаже  един улей около 2 м. и му се обадихме и той дойде!!!!!  Надали друг щеше да се върне за толково. Но човекът е човек. Надали е грамотен, но си разбира перфектно от работата.......

# 5
  • Мнения: 4 970
Може ли да ми изпратиш координатите на този златен майстор Praynig.Спешно се нуждаем , защото гоним срокове за пренасяне в новото жилище, а сме до никъде.... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 292
Bobi B,  точно това направи в нас като краен резултат.
 Човекът дойде да измаже 10-ина квадрата и като го видях какво направи измаза  около 150...... Абе много е добър....... Не ги бях планирала, но..... И по интересното е , че не пие / поне  у нас беше 7 дни на минерална вода/ и работи бързо и до късно. Имало е дни  казва * Днес трябва да свърша стаята - стените* и докато не свърши не спира. Вечер си е тръгвал и в 22,00 часа. Е, мъжът ми го караше- но ние бързахме да свършим.
И в интерес на истината вчера се присетих да ми подмаже  един улей около 2 м. и му се обадихме и той дойде!!!!!  Надали друг щеше да се върне за толково. Но човекът е човек. Надали е грамотен, но си разбира перфектно от работата.......

Прати и на мен координати. Обещавам да не го измъквам изпод носа на Велмар, на мен ще ми трябва по-късно, някъде през зимата, а и може би точно за шпакловката няма да може да се справи. Става дума буквално за цяла къща, не в преносния смисъл - предполагам поне 700-800 м2.

# 7
  • Мнения: 588
Колко ти взе на теб на м2 без материала?

# 8
  • Мнения: 2 591
аз имам най-добрия - мъжът ми  Mr. Green научи се и вкъщи цялата шпакловка той я е правил и много по-добре се справя от прехвалените майстори, дето ни правиха хола Rolling Eyes така, че.........

# 9
  • София
  • Мнения: 488
Колко ти взе на теб на м2 без материала?

800 лв. - съм платила на гипсаджията. Не мога да кажа колко точно лева на кв.м. са и то при положение , че имаше стени на гипсова шпакловка, имаше за подмазване ръбове на прозорци, а имаше и места , на които бутна цялата налична мазилка.  Изобщо беще изключително разнородна работата, но крайният резултат беше, че шпаклова всичко и сега е като стъкло. Но материалите ние сме ги купували и то в движение. Добрата новина беше, че работи основно  с най- простия гипс и някакъв грунд.........

# 10
  • Мнения: 1 561
Може ли и на мен координати, когато стигнем до шпакловкатада го преслушаме.
Благодаря предварително

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз искам кординати на този човек.

# 12
  • Мнения: 338
Браво, що не мога и аз така да намеря във Варна, все нещо след тях остава неизкусурено.



Бих ти препоръчала,но в момента имат много работа.

Общи условия

Активация на акаунт