Кой да отнесе бана, а?

  • 3 619
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
То е ясно, че не всеки, който пише тук, ви
лежи на сърцето. Има и такива, които много
ви дразнят, чак ви бодат очите. Или такива,
дето са значими почти колкото един обикновен
плевел, или пък такива, които ви подценяват като
събеседник, редейки глупост след глупост без цел,
път и посока, но и такива, които ви обиждат, или
плямпащи досадници, или темерути симплекс...

Е, кой да го отнесе бана? От кого с удоволствие
бихте се лишили? От кого бихте си отдъхнали?
За кратко? За месец? Во веки веков?

Това не е поредната тема за дразнителите ни.
Това е тема за излишните във форума.

# 1
  • Мнения: 4 651
Аз съм добра душа. Има само таквиз, които ми радват окото, защото са доволно устати, красноречиви по научно му. Дразнещите рядко забелязвам.

# 2
  • Мнения: 8 999
Всеки човек има право на мнение - чета всички мнения в теми, които ме интересуват. С повечето не съм съгласна. Рядко избухвам и влизам в спор. Обикновено е кауза пердута. Една единствена форумка, след дълги дебати, прие моето мнение по един правописен въпрос, заради което много я уважавам.

# 3
  • Мнения: 918
Това е тема за излишните във форума.


Преди време се създаде "масонска ложа"(да споменем МК), тя трябваше да предпази елитЪ от излишните, за повече подробности можеш да се обърнеш към Вечерница, пряк участниК в събитията.

# 4
  • Мнения: 4 451
Чак пък излишни... За всеки има място под слънцето.

# 5
  • Мнения: 1 312
Никой не ме дразни 4ак толкова.
4ета мненията наред,не подбирам.
Е,много персони тук не са от моята кръвна група,но това е просто форум,като се газирам-излизам Wink

# 6
  • Мнения: 2 309
Излишните за мен са доста,но те не ми пречат да си поема въздух Hug
Виж,питай ме за комшиите,с кеф да ги баннат... Close

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 00:44 от Рожбо

# 7
  • Мнения: 677
Да баннат всички мъже, освен мен, мноо ясно. Мега кухи лейки са, чак ме е срам. Само двама логични съм засичал, другите са мега-зле. Което си е в графата социологическа грешка. Бан за всички мъже, тва е.

# 8
  • Мнения: 476
Има една потребителка, която така се излага, че ме е срам да я чета. Иска ми се да я баннат временно, че да и спрат резилите. Може пък и да се усети.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 07:41 от baumy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Това е тема за излишните във форума.


Преди време се създаде "масонска ложа"(да споменем МК), тя трябваше да предпази елитЪ от излишните, за повече подробности можеш да се обърнеш към Вечерница, пряк участниК в събитията.
И какво стана, а? Май едно голямо нищо. Хем Вечерница си сменя ника, нови профили, нам кво си. После тук не било хубаво. Ама пак се върна. Мамма и Татти дъъъълго я търпят.

# 10
  • Мнения: 6 029

Това не е поредната тема за дразнителите ни.
Това е тема за излишните във форума.


мисля, обаче, че е именно такава тема. поредната.
а на теб кой ти се чини излишен?
не е моя работа да мисля кой е излишен. да си го мислят модове и админи. нали за това са тук.

# 11
  • Мнения: 1 400
Няма упоменати никове...що така? newsm78

# 12
  • Мнения: 5 299

плямпащи досадници, ............................

Гласувам за Лиска Sunglasses

# 13
  • Мнения: 4 806
аз предлагам Асса за бан
обичайно плещи глупости, с което ме обижда и дразни
с радост бих се лишила от нейното присъствие във форума
значимостта на плевел е твърде висока за нея - и толкова не чини

# 14
  • Мнения: 3 835
Аз предлагам да ни баннат всички, дето много ни знаят устите. Или да ни посипят езиците с лют червен пипер, Лисо, ти си първа. Да се научиш да мълчиш и да търпиш. Всеизвестен факт е, че плевелите колкото и да ги изкореняваш, пак ще поникнат, така че няма смисъл.

Иначе, сериозно, никой не ме дразни толкова, че да искам да го баннат. Аз съм от тия, където напоследък плямпат глупост след глупост, без цел и посока, така че, няма да търся махна на другите.

Общи условия

Активация на акаунт