Случвало ли ви се е?

  • 456
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Вече писах за терзанията си относно избора на АМ. Реших да пробвам с Lactana bio. Купих си една кутия.Давах на беба тя го прие добре и изпи единия пакет.Днес отворих втория пакет от кутията и за мое учудване вкусът на готовото мляко е по различен от този на млякото от първия пакет от закупената от мен кутия. Това ме притесни. Сравнявах партидите, мисля че са еднакви. Моля споделете вашия опит!!! Наистина вече се обърках в стремежа си да дам на детето си най-доброто.

Предварително ви благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 1 467
Да, случвало ми се е да си купя течния вариант на млякото, което ползвам и забелязах, че наистина е леко по-различно, най-вероятно, защото е било разтворено отдавна, а не в момента. Бебето го прие, но ми се струва доста непрактично и си карам с млякото на прах.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Чесно казано не би могло да ми се случи защото не съм опитвала никога вкуса на АМ. Не се притеснявай толкова много. Избери едно мляко и се довери на производителя.

# 3
  • Мнения: 27 524
Чесно казано не би могло да ми се случи защото не съм опитвала никога вкуса на АМ. Не се притеснявай толкова много. Избери едно мляко и се довери на производителя.

Същото мисля и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт