колко побират колекторите за кърма?

  • 434
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте,
Тъй като постоянно съм прогизнала от кърма първо бях на еднократни подплънки, но ще се разоря от тях, сега минах на многократните, но пък  когато беб яде от едната гърда, подплънката не може да спаси другата от течовете и затова се замислих за тези колектори /Например на Авент/. Обаче в пакостника до нас трябва да ти поръчат, нямат ги наживо да ги видя, а мен ме интересува колко кърма побират за да знам има ли смисъл да ги купувам, така че моля който е ползвал или ползва да ми каже.
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 27
Аз ползвам колектор само докато кърмя, защото при мен винаги тече и от другата гърда. Едва ли ще можеш да ги носиш постоянно - те са от твърда пластмаса, само частта, която се допира до гърдите ти е от силикон, формата им не е придгодена за носене със сутиен. Моите са на chicco - и аз ги взех с мисълта да ги нося вместо подплъники, но не се получи. За сметка на това вече 5 месеца ги ползвам при всяко кърмене.

# 2
  • Мнения: 138
да, да, аз поне за кърменето ги искам да може "другата" гърда като тече да се събира там, а през останалото време ще сменям подплънки...
Но можеш ли да ми кажеш горе долу размери и колко ти събира колектора при кърмене, защото при мен доста изтича от "другата" гърда

# 3
  • Мнения: 629
Имат два размера - от 180 мл и от 220 мл. Самите чашки са стерилни и бактериално чисти, само капачките им трябва да се стерилизират и събраната кърма спокойно може да се пази до 3 месеца във фризер.

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
около 50г събира едното контейнер че,ще ти свършат работа купувай смело,мен те ме спасиха.

# 5
  • Мнения: 138
благодаря ви момичета,
купих си ги - тези на Авент и се родих, вече кърма имам само по колекторите и подплънките, но не и по дрехите Joy ужасно удобни са! Просто страхотна инвестиция!Препоръчвам ги и на други с моя "проблем"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт