Добър педиатър - гр. Пловдив

  • 4 402
  • 11
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Мами, препоръчайте ми добър педиатър в Пловдив, който да е "за" късното захранване. Предварително благодаря   bouquet

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 20:49 от riri_tol

# 1
  • Мнения: 683
д-р Розалина Христова - Втора поликлиника.

# 2
  • Мнения: 413
Dr. Maria Pechilkova -Kichuka , tochno do pizaria Verdi ,Slaveevi gori se kazva ulizata.

# 3
  • Мнения: 5 582
Д-р Петров,Завежда Неонатологично отделение в Окръжна болница,има частен кабинет,не работи със здравна каса,но са достъпни прегледите.Добър лекар и Човек!Пиши ми на лични,ако искаш подробности Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 900
др. Мария Нещерова
специалист детски болести, неонатология, трансфонтанелна ехография
 Аг катедра
Неонатологична клиника
ул. Пещерско шосе 66
0887/305515

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Благодаря на всички, които ми писаха. Вече избрах педиатър за бебчо с Ваша помощ   bouquet

# 6
  • Мнения: 45
Здравейте момичета, някой може ли да ми препоръча добър педиатър, който да работи в поликлиниката в Тракия. Много ми се искаше да се спрем на Розалия Христова понеже тя подкрепя късното захранване, но ми е доста далече ресторант Стадиона, та ако някой има добри впечатления от Тракийските доктори, моля ви нека сподели, че вече не знам към кого да се насоча  ooooh!

# 7
  • Мнения: 983
Д-р Петров,Завежда Неонатологично отделение в Окръжна болница,има частен кабинет,не работи със здравна каса,но са достъпни прегледите.Добър лекар и Човек!Пиши ми на лични,ако искаш подробности Simple Smile
Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 3
някой може ли да ми препоръча добър педиатър работещ със здравната каса в Кършиака?До сега водих синовете си(близнаци на 7 години в ДКЦ 1 при Д-р Мирела Николова,но днес се разочаровах от нея ,защото ми се развика ,че работното й време изтичало,а тя все още имала непрегледани пациенти(при нея няма часове отиваш и чакаш),а ние бяхме последни,а чакахме от час и половина.После  склони и ни прегледа сякаш бяхме някакви просяци искащи милост.Моля дайте съвет за добър лекар!

# 9
  • Мнения: 5 582
сега е момента за смяна на личните лекари. ние сме записани във 2 дкц,ходим и при Др Петров.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Може ли някои да ме посаветва за добър личен лекар които е педиатър!Ако може да е около кършака.Благодаря

# 11
  • Мнения: 3 453
Може ли някои да ме посаветва за добър личен лекар които е педиатър!Ако може да е около кършака.Благодаря

Само не е в кършака.Д-р Велев ДКЦ1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт