Отговори
  • Мнения: 52
Една прийтелка е чела някъде че манекенките pit отвара от глухарче било то корени или листа и сваляли доста бързо килзата било нашумяло много в Америка.Някои чул ли е подобно нещо и ако сте чели дайте link молй.

# 1
  • Мнения: 4 916
Чела го е в августовското издание на българския Ел, още го има по сергиите.

# 2
# 3
  • Мнения: 916
Aз съм пила такъв чай в продължение на 2 седмици, докато бях на разделно хранене, но не отслабнах кой знае колко...около 3 кг. Crossing Arms
 Иначе е полезен като цяло.

# 4
  • Мнения: 5 647
Aз съм пила такъв чай в продължение на 2 седмици, докато бях на разделно хранене, но не отслабнах кой знае колко...около 3 кг. Crossing Arms
 Иначе е полезен като цяло.

3 kg за две седмици си е доста добре.

# 5
  • Мнения: 345
То хубаво ,но къде ще го търсим това глухарче?  Thinking

# 6
  • Мнения: 916
Aз съм пила такъв чай в продължение на 2 седмици, докато бях на разделно хранене, но не отслабнах кой знае колко...около 3 кг. Crossing Arms
 Иначе е полезен като цяло.

3 kg за две седмици си е доста добре.

Да, ама тогава имах много за сваляне и 3 кг не бяха задоволителни.

То хубаво ,но къде ще го търсим това глухарче?  Thinking

В аптеките има!

# 7
  • Мнения: 1 424
Може и да го пробвам,поне е 100% натурално  Peace
Но пък имам предчувствие,че ще е ужасно на вкус  Sick

# 8
  • Мнения: 916
Не е чак толкова зле...свиква се! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 479
Ако го има в аптеките, и аз мисля да пробвам!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз пих няколко пъти запарка от корени и цвят 21 дена. После трябва да се почива. Действа за регулиране на отделянето на течности. Първите 1-2 дена се ходи много често до тоалетната. После организма свиква. При мен беше допълнение към диета и не знам дали помага за отслабване. Но мисля, че е полезно.

# 11
  • Мнения: 1 942
Всъщност се казва РАДИКА. Невероятно полезна билка  Peace

# 12
  • Мнения: 52
Mersi za otgovora i milsj da opitam ako pomogne dobre ako ne nevjrvam da navredi.Ako njkoi go e pravil bi li kazal kak se pravi i po kolko pati se pie na den.

# 13
  • Мнения: 861
Свекърва ми отслабна със 7 кг за 2 седмици с диета на основата на месо и зеленчуци и половин грейпфрут на всяко хранене, тъй че нищо ново, според това, което има на линка към Розали. Колко му е да добавим и един чай за десерт  Wink. А и съм забелязала, че при мен кг-те до голяма степен нарастват именно заради задържането на вода.
Някой да сподели как се приготвя-от корени, цвят или заедно?
Две неща ме смушават: едното е последните публикации за връзката м/у грейпфрута и рака на гърдата, те. изследванията в тази област и второ: според някои след хранане не трябва да се приемат течности, защото разреждали стомашните сокове и се забавяло храносмилането.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 12:55 от ReGe

# 14
  • Мнения: 110
аз днес си купих глухарче (корен) това имаше това взех на опаковката пише: помощно средство при - чернодробни  и бьбречни заболявания, хемороиди, стомашни и чревни смущения, захарен диабет, при кашлица, крьвотечение .
уптреба- 1 с. л. се вари в 400 мл. вода 5 мин. цлед като изстине се прецезда и се пие по 100 мл. 4 пьти дневно преди хранене. цена - 0.96 лв.
ако не помогне няма да навреди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт