Цикъл толкова скоро след секцио???

  • 1 059
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Бебчо се роди на 25.07.2007.

Лохиите ми спяха на 40-тия ден след раждането, тоест около 5ти септември.

Току що видях, че имам тъмно зацапване, дали може да е цикъл толкова рано?!
Само на кърма сме, кърмим се по много всеки ден.

Има ли и други като мен или да звъня по спешност на докторката в неделя?

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 478
Аз съм със секцио но не съм кърмила. 40 дни ми текоха и на мен и след още 5дни ми дойде цикъла 10 дни много тежко, обилно и болезнено. Отидох на лекар и те съветвам и ти да отидеш. Казаха ми че е нормално след секцио първите 3-6 менструации да са ужасни. Но ми изписаха и лекарства. И бяха прави чак сега взех да се стабилизирам. Бебо е на 7 месеца

# 2
  • Мнения: 244
Аз съм със секцио но не съм кърмила. 40 дни ми текоха и на мен и след още 5дни ми дойде цикъла 10 дни много тежко, обилно и болезнено. Отидох на лекар и те съветвам и ти да отидеш. Казаха ми че е нормално след секцио първите 3-6 менструации да са ужасни. Но ми изписаха и лекарства. И бяха прави чак сега взех да се стабилизирам. Бебо е на 7 месеца

и аз и аз по-същия начин само дето се кърмихме до 3-ия месец ама какво от това точно 5-6 дена след лохиите ми дойде  #Cussing out ама няма да казвам.. то боли тече мани мани такъв кошмар че чак се изплаших не можех да стигна до тоалетната без да се изцапам даже се наложи да пращам мъжът ми за превръзки обаче бебе вече е на 7 месеца и всичко стана ок така че спокойно минава просто не се плаши   bouquet

# 3
  • Мнения: 521
Моето бебе днес става на 40 дни а на мен лохиите ми спряха на 30тия ден и сега преди 4 дни ми дойде цикъла така че спокойно можеше и по рано да ти дойде като на мен всичко е индивидуално  Laughing

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Моят цикъл дойде на 51я ден от раждането.

# 5
  • Мнения: 400
Уф да му се не види! А така се надявах дъълги месеци спокойно да си карам без цикъл:)

# 6
  • Мнения: 8 999
Въпрос на конкретен организъм. На мен ми дойде за пръв път след секциото и 6 мес. кърмене на 7мия месец. Не се различаваше от преди забременяването.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 907
Родих със секцио по спешност, цикълът ми дойде на следващия месец, въпреки че синът ми беше само на кърма.

# 8
  • Мнения: 4 621
На мен цикъла ми дойде малко след като ми спряха лохиите- тоест около 40 ден. Кърмих около 3 седмици.

# 9
  • Мнения: X
И на мен ми дойде много рано след секциото. Лохиите ми бяха някъде 20-тина дена, след това прекъсване около десетина и - честито.

# 10
  • Мнения: 4 546
а няа някой да му е било по-оскъдно и безболезнено?
от 2 седмици нямам лохии, днес имам кръв. незная дали е М  newsm78 по-оскъдно е, отколкото ми е М обикновено, а и не ме боли корема, което не е типично за мен

# 11
  • Мнения: 2 593
Цикъл е Laughing

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мхм
Аз не съм кърмила, но ми дойде на 45-я ден
И при мен вече не е болезнено, а преди беше ужасно  Peace

# 13
  • Мнения: 4 546
ами ние уж сме на смесено хранене  newsm78
това дали значи, че имам и овулация?  newsm78

# 14
  • Мнения: 400
И на мен ми е супер оскъдно и без болки, направо си е по 1 капка на ден.

Общи условия

Активация на акаунт