Какво направихте с пъпчето на бебо?

  • 4 287
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Какво направихте с пъпчето на бебето?Хвърлихте ли го някъде или го пазите или.....?Мами,моля да споделите.Благодаря ! Simple Smile

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
нашето го хвърлихме в една банка  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Още е в къщи. Но не защото го пазим, а така и не реших къде искам да го хвърлим.

# 3
  • Мнения: 119
Пазим си го все още.

# 4
  • Мнения: 2 677
Седи си вкъщи, на секцията.

# 5
  • Мнения: 1 207
Ами вече трябва да е хвърлено, ама като не можем да решим къде Crazy

# 6
  • Мнения: 4 111
Аз го пазя и не мисля да го хвърлям някъде.

# 7
  • Мнения: 7 201
нашето го хвърлихме в една банка   Laughing
И нашето. Peace

# 8
  • Мнения: 10 982
Паднало е в болницата и е останало там.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 244
Вкъщи си е и нямам представа какво да го правя. Като порастне, ще си и го връча, да го хвърля където ще...  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 159
още е вкъщи не сме решили къде да го хвърлим Simple Smile

# 11
  • Мнения: 888
И на двете пъпчетата ги пазя у дома, още нищо не съм измислила Thinking

# 12
  • Мнения: 1 712
И на двете пъпчетата ги пазя у дома, още нищо не съм измислила Thinking
Peace

# 13
  • Мнения: 148
И аз много се чудих какво да правя с пъпчето. Една приятелка, която живее във Виена ми подсказа идея, която много ми допадна. Тя каза, че го пази и ще го съхранява в специален албум, в който освен пъпчето ще събира всичко "първо" на бебето - първата отрязана косица, първият самолетен билет и т.н неща, които тя си реши. Така и аз го запазих и заедно с гривничката с номерчето и "етикетчето" от родилния дом мисля да ги приложа във фотоалбума, където ще подредя снимки от раждането до навършване на 1 годинка. А после .... ще пазим първото зъбче и какво ли още не...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Въобще не ми го дадоха от болницата! #2gunfireНе , че нямаше да изпадна в чуденка къде да го хвърля , ама много исках аз да си го изхвърля някъде. Peace

Общи условия

Активация на акаунт