Номерация на детски обувки от сайта на NEXT

  • 6 377
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Разтледах назад в темите, потърсих и с търсачката, но не открих.....
Какво означава номерацията на детски обувки 3,4,5,...10,12... , кое на какво отговаря? Имате ли обувки от там? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 2 100
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195736.msg4112075#msg4112075

Тук открих нещо по темата.
Споделете все пак нещо за обувките, като качество и удобство!

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Имаме няколко чифта такива обувки. В момента дъщеря ми носи номер 8 от номерацията на Некст, а в БГ й става 27-ми номер. Така че се ориентирай по това. Обувките са хубави, някои модели са по-скоро теснички, отколкото широки, но зависи от модела, то си личи и от снимката понякога.

# 3
  • Мнения: 2 100
това,че 8 е 27 ме изненада!!!
от препратката по-горе останах с впечатление,че 11 е 27 Blush, след като 4 е 20?!
Хайде тогава да се включат и друти носили такива обувки за да не поръчвам глупости Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 2 875
Ние носим 5 с номерация на БГ 21

Обувките са им теснички за слаби крачета Wink

# 5
  • Мнения: 5 255
Какво означава номерацията на детски обувки 3,4,5,...10,12... , кое на какво отговаря?

Тук може да се ориентираш.

# 6
  • Мнения: 2 100
Благодаря за последните таблички  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 11 657
Доколкото си споням в UK номер 8 съответства на 25 номер при детските обувки.

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Категорично в момента Стела е с маратонки Некст, точно от сайта поръчани - 8-ми номер=27-ми. Има и маратонки Некст 9 номер, но са й големи с един пръст, т.е. 28-ми номер. През лятото беше със сандали Некст,  но при сандалите й стана номер 9.  Най-добре е като имаш един чифт обувки на дадена марка, после се ориентираш идеално. Иначе за теснотията - маратонките им са ок - широчки са. Гуменките тип балеринки са много тесни.

# 9
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
а някой да ми даде сайта на некст  Praynig

# 10
# 11
# 12
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
а колко е доставката , имат страхотни обувки , някой поръчвал ли е как става поръчката?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не доставят до Бг

# 14
  • Мнения: 4 418
Момичетата правилно са те ориентирали.Наистина балеринките са тесни ,има разлика обаче един и същ номер от различни модели има малко разминаване..Сандали 4 и станаха,а балеринки 4 не..Зависи какво ще поръчваш.

Доставка няма,а даже политика на фирмата била да се продават само на територията на UK и Малта. Peace

Общи условия

Активация на акаунт