за едни ананасови капсули

  • 11 595
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Запо4нах да ги пия. Днес ми е втори ден.Нямам апетит, нито страни4ни ефекти. В4ера изкарах на 2 таратора и шепа бадеми. За първи път нещо да ми подтиска апетита и да не ми се вие свят, да ми прилошава, да  ми е гадно. Не смея още да твърдя, 4е имат ефект върху теглото, но намаляват апетита засега.

# 1
  • Мнения: 10 758
Запис Mr. Green

# 2
  • Мнения: 13 512
само аз и ти ще сме си в тази теми1ка  Joy Joy

# 3
  • Мнения: 2 013
Аз искам капсули за намаляване на лакомията, не на апетита.

Кажи какви са капсулите

# 4
  • Мнения: 13 512
Само съм притеснена, ако н=трябва да ги спра, 4е имам само за още 5 дни. Обещаха  ми да потърсят от приятели,които са си ги купили от юкитай, ако имат останала няклоя опаковка, ще е 4удесно

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз искам капсули за намаляване на лакомията, не на апетита.

Кажи какви са капсулите
аааа,лекуват лакомията...нищо не ми се поглежда.Не знам как се казват, само на китайски пише..по-късно ще ги снимам и ще пусна шишето.Може пък в юсофия да ги има в китайските магазини-там поне имате много.

# 6
  • Мнения: 1 890
Монда , изненадана съм , че ги пиеш. Какво стана с Дюкан, ти беше една от първите.
Аз съм ги пила, ефект тц. От дъъългия ми опит с добавки за отслабване установих, че в началото има така наречения плацебо ефект, и после нищо. Качих си ги двойно. Hug

# 7
  • Мнения: 1 368
само аз и ти ще сме си в тази теми1ка  Joy Joy
Понеже е много нова темичката ...
Почакай мъничко и ще видиш колко много желаещи  и мераклии за тези капсули ще има.
Но нещо ми се струва,че не се намират лесно и това ще е проблемче.
Ще следя с интерес - и очаквам и резултати, разбира се.
Успех!  bouquet

# 8
  • Мнения: 10 758
само аз и ти ще сме си в тази теми1ка  Joy Joy
А дано Wink
Само ние ще знаем за тях и само ние ще отслабнем.
С тая разлика, че ти ги пиеш, а аз не Cry

# 9
  • Мнения: 10 758
Само съм притеснена, ако н=трябва да ги спра, 4е имам само за още 5 дни. Обещаха  ми да потърсят от приятели,които са си ги купили от юкитай, ако имат останала няклоя опаковка, ще е 4удесно
обещала си ми и на мен пък Crossing Arms

Аре снимай да ги видя Wink

# 10
  • Мнения: 2 829
запис и от мен,,добре де ами ние от къде ще си ги набавим Sad
аз познати в Китай нямам Cry Cry




Монде,желая ти успех!!!!!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 10 758
запис и от мен,,добре де ами ние от къде ще си ги набавим Sad
аз познати в Китай нямам Cry Cry




Монде,желая ти успех!!!!!!!!!!!!
По-късно като пусне снимки Мондето, ще ги видим.Може да ги има тук.

# 12
  • Мнения: 1 479
Дайте малко инфо за тези капсули - как се казват, какво съдържат, ако е възможно, разбира се!

# 13
  • Мнения: 13 512
 Peace
Монда , изненадана съм , че ги пиеш. Какво стана с Дюкан, ти беше една от първите.
Аз съм ги пила, ефект тц. От дъъългия ми опит с добавки за отслабване установих, че в началото има така наречения плацебо ефект, и после нищо. Качих си ги двойно. Hug
спрях Аткинс и си върнах 16 те  кг. с горница. Запо4нах Дюкан- свалих 6-7, ка1их двойно...какаво да правя???Трябва ми нещо,което да ми обуздае апетита. Днес отидо да пазарувам в ююпикадили....излязох с един Вениш и тампони за разгримирване. Това не ми се е слу4вало през целия ми съзнателен живот... колкото и да не съм гладна, пак пълня в коли4ката запаси. Днес за мен беше показателно, 4е капсулите действат. И най-важното- никакви страни4ни ефекти, никаква изнервеност..КЛато се прибера,ще ви пусна снимка на капсулите.
Едно време бях пила някакви ананасови таблетки- никакъв ефект.
Не знам какво съдържат, доверих се на мнението на една бжългарка, която живее в Китай и дъщеря и на 15 г. отслабна 17 кг, за 4-5 месеца.
Аз за себе си съм преценила, 3е ме устриойва. Не агитирам, не дистрибутирам, не нося отговорност. Само дразня БОмбето Laughing

# 14
  • Мнения: 10 758
Само дразня БОмбето Laughing
Crossing ArmsГадина Crossing Arms
Не те обичам вече Cry Close

Общи условия

Активация на акаунт