невролог в София?

  • 1 910
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравеите, мами и татковци! Предварително се извинявам, ако не е мястото на темата тук, но наистина съм силно притеснена и затруднена към кого да се обърна за помощ и съвет. Става въпрос за моя татко....Живеем със семеиството ми от години в чужбина и едва наскоро успяхме да се върнем с малката ни дъщеричка в БГ за да я запозная с баба и дядо. Невероятно тревожно се оказа, че активния и енергичен човек, вечно в движение и решаващ пореден проблем за някоя кауза, какъвто беше в моите спомени и мисли се е превърнал в един чувстващ се краино депресиран старец. И то не защото близките му не го обграждаме с л'бов и грижи, а защото сле дълги години прием на определено лекарство се наложи да му бъде спряно. За съжаление предложената схема за това от лекуващия го невролог е краино неефективна и само доведе до влошаване на състоянието му. Опитахме други двама лекари, но и те не можаха да помогнат много. Притеснявам се, че попадаме все на някак случаини хора, а тъи като тук нямам вече опит и познати за съвет за добър специалист, реших да опитам във форума.

Моля ви, да ми препоръчате добър невролог в София, към когото да се обърнем за помощ и адекватно лечение.

Благодаря предварително на всички отзовали се.

Поздрави, Ема

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Доц.Алексиев, МА"Александровска"
При кой лекар се лекувахте досега?

# 2
  • Мнения: 8
благодаря ти, само да попитам има ли тел за контакт или на място?

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
сега препрочитам запитването отново и смятам, че доц. Никоевски ще ви бъде много по-полезен, МА "Александровска", тел. 02 9230377, 9230480. Брат ми неше доволен много от него. Дано да съм била полезна.

# 4
  • София
  • Мнения: 408
Тъй като с моето семейство сме се сблъсквали с проблем от този тип,бих ти препоръчала да провериш в единствената специализирана болница в София-Св.Наум.Ето и сайта им:
www.svnaum.com

# 5
  • Мнения: 8
много ви благодаря пак, момичета. Записах си телефоните и сега ще преглеждам саита на болницата..наистина всичко е толкова различно вече...

Общи условия

Активация на акаунт