Талията след брака

  • 2 550
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Имах среща с приятелска двойка ... пристигат , изненадана съм колко е напълняло момчето .
Мацката само говори за диети , а половинката доволно подпряла шкембе .
Вися доста в диетите , нали съм и аз в период на диета и се възмущавам от разни коментари на форумки ... а после като погледна албумчетата , те едни сладуранки , а мъжете ... леле .  Joy

# 1
  • Мнения: 15
аз по принцип винаги съм харесвала по-пълнички мъже.Не намирам за сексапилно тялото на "скелет" Laughing,пък и слабия мъж не изглежда толкова мъжествено Rolling Eyesиначе на всички мои женени приятелки мъжете им са понапълнели след брака(някои повече от необходимо).Може би се дължи на спокоен живот.Моята шефка казва:"Взех си го слабичък,ама си го поохраних"   
Така де,нали всеки мъж трябва да си тежи на мястото Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 6 992
Взехме се с 10 кила разлика. Сега е 25 Mr. Green Аз отслабнах 7, той качи 12. Не е резултат на моето готвене, още по-малко на спокоен живот Laughing Не знам как стана номера с неговото качване, с моето отслабване - знам. Grinning

# 3
  • Мнения: 237
Абе, и аз така съм забелязала по принцип - мъжете масово надебеляват след брака! Моят мъж е някакво изключение, той отслабна. Не че беше дебел - от 75кг сега вече втора година е 70кг. А за причината много се замислям. Дали е нещо свързано с мен newsm78

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Взехме се с 10 кила разлика. Сега е 25 Mr. Green Аз отслабнах 7, той качи 12. Не е резултат на моето готвене, още по-малко на спокоен живот Laughing Не знам как стана номера с неговото качване, с моето отслабване - знам. Grinning

Мъжете напълняват след брака независимо от кулинарните умения на съпругата. Отпуснати и спокойни са, защото най-страшното - сватбата - е вече зад гърба им Mr. Green
Очаквам от Сопрано да си даде тактико-техническите данни за архив. След една година ще направим сравнение

# 5
  • Мнения: 6 206
Няма такова нещо, моят мъж дори си е отслабнал.
Малко ги карате да работят.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, Каспър, не си права - колкото повече работи, толкова повече яде. Не, мерси!

# 7
  • Мнения: 1 883
Като родих втората щерка се бяхме изравнили- аз 92 , той 95кг. Сега аз тежа 55кг , а той 100 кг #Crazy

# 8
  • Мнения: 516
Моят си е същият. Ама аз съм му казала, че дебел го не ща. Joy

# 9
  • Мнения: 6 992
Е, то мойто чудо не е дебело. Преди беше леко кльощав. Сега е прекрасен за ръста си Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 533
Имаше виц по темата. Защо мъжете напълнявали след брака.

Мъжът-ерген се прибира късно вечер, отваря хладилника, въздъхва тъжно и запътва към спалнята. Жененият мъж се прибира късно вечер, отваря спалнята, въздъхва тъжно и се запътва към хладилника.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, и това би могло да е обяснение Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 668
пък и слабия мъж не изглежда толкова мъжествено Rolling Eyes
Много интересно какво мъжествено има в разплутото шкембе ? Направо ме изумявате .
Аз пък мъж с тлъстинки и цици като на жена като видя и ми се повръща .
Омъжена съм от 4 години и мъжът ми е в перфектна форма ... а си хапва добре . Обаче и тренира .Защо се смята , че някой , когато не е отпуснат е скелет  newsm78

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А защо пък не скелетите трябва да са задължително разплути?

# 14
  • Мнения: 2 492
Добре де , хубаво нека си дебелеят ... но на какво основание тормозят жените си да отслабват ?
Някакви странни разбирания , че мъжкото шкембе е секси , пък женското не е явно .  Joy

Общи условия

Активация на акаунт